#مهسا_امینی

اطلاعات جدید Resident Evil Village منتشر شد: از شکار حیوانات تا درجه سختی مخفی

Resident Evil با حال و هوای Far Cry Primal

اطلاعات جدید Resident Evil Village منتشر شد: از شکار حیوانات تا درجه سختی مخفی مریم خواجوی ۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Resident Evil Village

در حالی که کم‌تر از یک ماه به تاریخ انتشار بازی Resident Evil Village باقی مانده است، هر روز اطلاعات بیش‌تری از این بازی منتشر می‌شود تا کنجکاوی بازیکنان را برانگیزند و آن‌ها را به خرید بازی ترغیب کنند. به تازگی نیز اطلاعاتی از امکان شکار در محیط جهان‌باز و درجه سختی مخفی و دشوار بازی منتشر شده است.

به نظر می‌رسد که Resident Evil Village قرار است دومین نسخه از یک سه‌گانه باشد. با این حساب باید انتظار نسخه نهم این فرنچایز در دنیایی یکسان با شخصیت‌های مشابه را داشته باشیم. Village، زندگی میا و ایتن پس از نسخه هفت را به تصویر می‌کشد که هنوز تحت تاثیر اتفاقات گذشته قرار دارند. این زوج همراه با دختر خود رزمری در یک منطقه اروپایی دور افتاده زندگی می‌کنند؛ قبل از اینکه همه چیز دوباره برای این خانواده کوچک خراب شود.

حالا طبق اطلاعات جدیدی که به دست آمده است، بازیکنان می‌توانند به شکار حیواناتی نظیر مرغ، خوک، اسب، ماهی و موجودات دیگر در محیط اطراف بپردازند و سپس گوشت این حیوانات را پیش تاجری به نام Duke ببرند تا قابلیت‌های مختلف ایتن مانند قدرت و سرعت او را افزایش دهند.

شما در طول بازی با حیوانات مختلفی نظیر مرغ، خوک، اسب، ماهی و موجودات دیگر برخورد خواهید کرد که می‌توانید آن‌ها را شکار و از گوشت، تخم و ویژگی‌های دیگر آنها استفاده کنید. سپس گوشتشان را نزد Duke ببرید تا او با آماده کردن گوشت این حیوانات قابلیت‌های پایه شما را تقویت کند. البته مطمئنا دوک به ازای انجام این کار از شما پول دریافت می‌کند. همچنین هر اسلحه خارج از به‌روزرسانی‌های استاندارد، یک سری ارتقای مخصوص به خود را دارد.

با توجه به نقشه بزرگ و دشمن‌های سرسختی که تا به حال توسط کپکام رونمایی شده‌اند، مطمئنا هر نوع ارتقا بسیار کارآمد و ضروری محسوب می‌شود.

همچنین طبق گفته‌های اینسایدری به نام AestheticGamer1، سازندگان بازی در حال کار کردن بر روی یک درجه سختی به شدت دشوار هستند. ظاهرا این حالت دنباله‌ای از بسته الحاقی Ethan Must Die در نسخه هفتم بازی است. هر چند که در ادامه توضیح داده است که از این موضوع مطمئن نیست.

AestheticGamer1 در طی یک سال گذشته اطلاعات مفیدی در مورد Village ارائه کرده است. او در گذشته فاش کرد که این نسخه به عنوان طولانی‌ترین بازی در این سری به شمار می‌آید و اینکه کپکام در حال حاضر مشغول کار کردن روی نسخه نهم این سری است. بنابراین وجود این حالت در بازی دور از انتظار نیست.

بازی Resident Evil Village در تاریخ هفت می مصادف با هفدهم اردیبهشت برای پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا