#مهسا_امینی

آخرین دمو Resident Evil Village برای یک هفته دیگر تمدید شد

دیگر جای نگرانی نیست

آخرین دمو Resident Evil Village برای یک هفته دیگر تمدید شد سورنا رضایی ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
آخرین دمو Resident Evil Village

شرکت ژاپنی کپکام با انتشار یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد آخرین دمو Resident Evil Village برای یک هفته دیگر تمدید شد.

قبل از اینکه Resident Evil 7: Biohazard در ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی به صورت رسمی عرضه شود، کپکام دو نسخه دمو برای آن منتشر کرد: نسخه اول تحت عنوان Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour برای دارندگان پلی‌استیشن 4 عرضه شد. اتفاقات آن حول محور یک کاراکتر مرد بی‌نام و نشان می‌چرخید که باید راهی برای خروج از یک خانه متروکه و ترسناک می‌یافت. دومین دمو با نام Lantern برای شرکت‌کنندگان در گیمزکام ۲۰۱۶ در دسترس قرار گرفت. کاربر در آن کنترل زن جوانی را به دست می‌گرفت و باید از یک زن کهنسال پنهان می‌شد.

کپکام سیاست‌های تبلیغاتی‌اش در قبال Resident Evil 7: Biohazard را برای Resident Evil Village هم به کار گرفته است. در نتیجه، طی چند  وقت گذشته شاهد انتشار دموهای مختلفی برای آن بودیم و آخرین دمو هم حالا در دسترس قرار دارد. در صورتی که اخبار را دنبال نکرده‌اید، باید بگوییم Village حکم یک دنباله را برای Biohazard داشته و ادامه داستان ایتن وینترز را به تصویر می‌کشد. او که زندگی آرامی را به همراه خانواده‌اش می‌گذراند، از سوی کریس ردفیلد مورد حمله قرار گرفته و به یک روستای کوهستانی در اروپا برده می‌شود. ایتن حالا باید دخترش را یافته و سپس راهی باری فرار از روستا پیدا کند؛ روستایی که تحت کنترل افراد شروری قرار دارد.

کپکام با انتشار یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد آخرین دمو Resident Evil Village برای یک هفته دیگر تمدید شده است. این اتفاق را باید به پای درخواست‌های فراوان طرفداران نوشت که خواهان اضافه شدن مدت زمان دسترسی بوده‌اند. آخرین دمو پیش از این قرار بود تنها به مدت ۲۴ ساعت در دسترس باشد اما برای یک هفته دیگر (تا ۹ مه مصادف با ۱۹ اردیبهشت) تمدید شده است. البته مدت زمانی که می‌توان به تجربه دمو نشست تغییری نکرده و همچنان ۶۰ دقیقه است. آخرین دمو هم اکنون روی تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارد.

وب سایت IGN در قسمت جدید سری برنامه‌های IGN First به Resident Evil Village پرداخت و اطلاعات قابل‌توجهی را به اشتراک گذاشت. طبق مصاحبه‌ای که موریماسا سیتو (Morimasa Sato) کارگردان بازی با IGN انجام داده، شش ماه قبل از اینکه Resident Evil 7: Biohazard وارد بازارهای جهانی شود مدیر کپکام خواست کار روی نسخه بعدی رزیدنت اویل آغاز شود. سیتو فاش کرد وقتی چنین درخواستی از سوی مدیریت مطرح شد، آن‌ها هنوز مطمئن نبودند Biohazard می‌تواند از پس انتظارات طرفداران بربیاید یا خیر.

سیوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda) تهیه‌کننده Resident Evil Village است. او هم مصاحبه‌ای را با IGN انجام داده است. کاندا گفت نسخه جدید رزیدنت اویل یک محصول نسل نهمی بود تا اینکه این بازی به صورت رسمی معرفی شد. پس از این اتفاق، تیم توسعه تصمیم گرفت در راستای انتشار عنوان برای طیف وسیع‌تری از کاربران، آن را برای کنسول‌های نسل هشتمی هم توسعه دهد. سازندگان پس از آزمون و خطاهای مکرر توانستند به هدف خود برسند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا