نخستین جزئیات رسمی از داستان سریال رزیدنت ایول منتشر شد

داستان در شهر نیو راکون سیتی جریان دارد

داستان سریال رزیدنت ایول

سرویس نتفلیکس با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری خود در توییتر، نخستین جزئیات از داستان سریال رزیدنت ایول را به اشتراک گذاشت.

با اکران Resident Evil: The Final Chapter در سال ۲۰۱۶ میلادی، مجموعه‌ی رزیدنت اویل در مدیوم سینما به پایان راه خود رسید. هیچ کدام از این فیلم‌ها در زمینه‌ی بازخوردها عملکرد مناسبی نداشتند اما توانسته بودند به فروش بسیار خوبی دست یابند. طبق آمارهای رسمی، مجموع فروش فیلم‌های رزیدنت ایول در سراسر جهان بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بوده است. از همین رو، شرکت Screen Gems که امتیاز این مجموعه را در اختیار دارد مشغول ساخت نسخه‌ی بازسازی است. در همین حین، شرکت نتفلیکس هم روی اقتباس سریالی این فرنچایز محبوب کار می‌کند.

سرویس نتفلیکس با انتشار یک توییت، نخستین جزئیات از داستان سریال رزیدنت ایول را در اختیار طرفداران قرار دارد. بر این اساس، اقتباس سریالی این فرنچایز محبوب روی فرزندان آلبرت وسکر تمرکز دارد که اخیرا به شهر نیو راکون (New Raccoon City) آمده‌اند. آن‌ها با گذشت مدت کوتاهی از ورودشان به شهر، به رازهای تاریکی پی می‌برند که ممکن است همه چیز را در خطر نابودی قرار دهد. جزئیات بیشتری از فیلمنامه‌ها منتشر نشده اما استفاده از کلمه‌ی New در کنار Raccoon City را می‌توان حکم تاییدی بر ارتباط مستقیم سریال و Resident Evil 3 دانست. اگر به یاد داشته باشید، شهر راکون در انتهای قسمت سوم با برخورد یک موشک از بین رفت. اگر گمانه‌زنی‌ها در این باره صحیح باشد، می‌توان به نتیجه رسید که این شهر پس از نابودی بازسازی شده است.

قسمت اول قرار است با نام Welcome to New Raccoon City روی آنتن برود.

از دست‌اندرکاران سریال رزیدنت اویل می‌توان به اندرو دب (Andrew Dabb) اشاره کرد که نه تنها وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه‌های فصل اول را بر عهده داشته، بلکه به عنوان شورانر روی روند ساخت نظارت خواهد داشت. در پرونده‌ی کاری او نام سریال Supernatural به چشم می‌خورد. برون هیوز (Bronwen Hughes) کارگردان کانادایی هم قسمت‌های اول و دوم این سریال را جلوی دوربین خواهد برد. او در گذشته روی آثار شاخصی از جمله Better Call Saul ،Thirteen Reasons Why، Breaking Bad و The Walking Dead کار کرده بود. جزئیات بیشتری منتشر نشده و نمی‌دانیم چه نام‌های مشهوری در تیم بازیگری حاضر خواهند بود. در ضمن، فصل اول از هشت قسمت تشکیل شده که تماشای هر کدام در حدود یک ساعت زمان می‌برد.

تا به این لحظه اطلاعات چندانی از نسخه‌ی بازسازی مجموعه فیلم‌های رزیدنت اویل منتشر نشده و تنها می‌دانیم یوهانس رابرتس (Johannes Roberts) وظیفه‌ی کارگردان آن را به دوش می‌کشد. او در سال ۲۰۰۱ میلادی وارد عرصه‌ی فیلمسازی شد و طی این سال‌ها تنها در دو ژانر وحشت و دلهره‌آور کار کرده است. از شاخص‌ترین آثار رابرتس می‌توان 47 Meters Down را نام برد که فروش بسیار خوبی در باکس آفیس جهانی داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا