#مهسا_امینی

نسخه بتا Resident Evil Re: Verse را هم اکنون دانلود کنید

نسخه بتا برای پلتفرم‌های مختلف در دسترس است

نسخه بتا Resident Evil Re: Verse را هم اکنون دانلود کنید سورنا رضایی ۰ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
نسخه بتا Resident Evil Re: Verse

کپکام به وعده خود عمل کرد و علاقه‌مندان هم اکنون می‌توانند نسخه بتا Resident Evil Re: Verse را روی پلتفرم‌های مختلف دریافت کنند.

اوایل بهمن سال گذشته شمسی بود که کپکام اعلام کرد به‌زودی رویداد آنلاینی را تحت عنوان Resident Evil Showcase برگزار می‌کند تا اخبار مرتبط با Resident Evil Village و فرنچایز رزیدنت اویل را به اشتراک بگذارد. با گذشت مدت کوتاهی، شایعه‌ای در فضای مجازی پخش شد مبنی بر اینکه محصول دیگری از رزیدنت اویل در دست ساخت بوده و قرار است تحت عنوان Resident Evil Re:Verse معرفی شود. افشاگر همچنین مدعی شده بود این بازی به صورت جدا به فروش گذاشته نخواهد شد و تنها خریداران Village می‌توانند به تجربه‌اش بنشینند.

زمان برگزاری Resident Evil Showcase فرا رسید و مطابق انتظار، کپکام نه تنها جزئیات تازه‌ای را پیرامون Resident Evil Village به اشتراک گذاشت، بلکه Resident Evil Re: Verse را رونمایی کرد. Re: Verse، یک بازی آنلاین و سوم شخص است که رقابت‌های آن با الگوبرداری از Deathmatch طراحی شد. با گذشت مدتی از معرفی یک بتای محدود در دسترس کاربران قرار گرفت تا تیم توسعه بتواند بر اساس بازخوردهای دریافتی به رفع اشکالات و بهبود بخش‌های مختلف بپردازد. کونامی همچنین به علاقه‌مندان وعده داده بود پیش از عرضه رسمی یک بتای عمومی برگزار می‌کند تا تمامی افراد بتوانند بدون هیچ محدودیتی پای تجربه‌اش بنشینند.

نسخه بتا Resident Evil Re: Verse هم اکنون منتشر شده و دارندگان یکی از پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌توانند آن را دریافت کنند. دسترسی به نسخه بتا از امروز آغاز شده و در تاریخ ۲۱ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ آوریل) به اتمام می‌رسد. نسخه‌ی بتای پلی‌استیشن با مراجعه به این لینک قابل‌دریافت است. دارندگان کنسول ایکس‌باکس و رایانه شخصی هم باید به فروشگاه مایکروسافت یا استیم مراجعه کنند. در ضمن، برای تجربه بتا به یک Capcom ID نیاز است که می‌توانید در اینجا بسازید.

کاربر پس از انتخاب کاراکتر مورد علاقه خود از میان گزینه‌های مختلف مانند لیان اس. کندی، کلر ردفیلد، کریس ردفیلد، ایدا وانگ، جیل ولنتاین و هانک به یک رقابت می‌پیوندد. حداکثر زمان هر رقابت پنج دقیقه بوده و کاربری که بتواند بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده خواهد بود. پس از اینکه یک کاراکتر کشته شد، به صورت موجودی جهش‌یافته ریسپاون می‌شود تا از فرصت گرفتن انتقام برخوردار باشد. کاربر همچنین می‌تواند با گذشت و گذار در محیط، کپسول‌های حاوی ویروس را جمع‌آوری کند تا قدرتش افزایش یابد.

در انتها، Resident Evil Re: Verse همزمان با Resident Evil Village منتشر می‌شود. جدیدترین رزیدنت ایول برای عرضه در تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه) برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، مشخصات سیستم مورد نیاز Re: Verse هیچ تفاوتی با Village ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا