#مهسا_امینی

نسخه‌ی سوم Resident Evil: Revelations ظاهرا در دست ساخت قرار دارد

این بازی احتمالا انحصاری زمانی نینتندو سوییچ خواهد بود

نسخه‌ی سوم Resident Evil: Revelations

طبق ادعای یکی از اینسایدرهای مشهور صنعت ویدیو گیم، نسخه‌ی سوم Resident Evil: Revelations مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.

تعدادی هکر اواسط نوامبر سال جاری میلادی به سرورهای کپکام حمله کرده و از این طریق توانستند به حجم بالایی از اطلاعات دسترسی پیدا کنند؛ اطلاعاتی که شامل لیست محصولات آینده و همچنین اطلاعات شخصی بسیاری از مشتریان می‌شد. Resident Evil Outrage، یکی از نام‌هایی است که در میان بازی‌های آینده‌ی این ناشر ژاپنی قرار دارد. طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های بسیاری پیرامون Outrage صورت گرفت و عده‌ای از طرفداران احتمال می‌دادند این محصول در واقع نسخه‌ی بازسازی Resident Evil Outbreak باشد. به خصوص اینکه کپکام طی سال‌های اخیر تمرکز ویژه‌ای روی ریمستر یا ریمیک عناوین قدیمی رزیدنت اویل داشته است. اینطور که به نظر می‌رسد، گمانه‌زنی این گروه از طرفداران اشتباه بود.

Dusk Golem، یکی از اینسایدرهای مشهور حوزه‌ی ویدیو گیم بوده و اکثر فعالیت‌هایش حول محور محصولات کپکام می‌چرخد. او قبل از اینکه Resident Evil Village به صورت رسمی معرفی شود، اطلاعاتی را درباره‌ی آن به اشتراک گذاشته بود. Dusk Golem با انتشار یک پست در فروم Resetera مدعی شد نسخه‌ی سوم Resident Evil: Revelations در دست ساخت بوده و نام Resident Evil Outrage که در اطلاعات لو رفته مورد اشاره قرار گرفته بود یک اسم رمز برای آن است. او سپس تاکید کرد اطلاعات دریافتی قطعا صحیح بوده و این بازی تمرکز ویژه‌ای روی پلتفرم نینتندو سوییچ خواهد داشت. اینسایدر معروف در ادامه گفت این موضوع به معنای انحصاری بودن نیست، بلکه نسخه‌ی سوییچ احتمالا منتشر شده و سپس دیگر نسخه‌ها وارد بازار می‌شوند.

مجموعه‌ی افشاگری‌ها با انتشار Resident Evil: Revelations در سال ۲۰۱۲ میلادی شکل گرفت. داستان بین Resident Evil 4 و Resident Evil 5 جریان داشته و اتفاقاتش حول محور جیل ولنتاین و کریس ردفیلد می‌چرخد. آن دو باید جلوی آلوده شدن اقیانوس‌ها به یک ویروس خطرناک توسط سازمانی تروریستی را بگیرند. دریافت بازخوردهای مثبت و همچنین ثبت فروش بالا، باعث ساخت نسخه‌ی دوم شد که به صورت اپیزودیک و بین فوریه الی مارس ۲۰۱۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. داستان Resident Evil: Revelations 2 قبل از Resident Evil 6 روایت می‌شود. یکی از دفاتر TerraSave توسط چندین مزدور مسلح مورد حمله قرار گرفته و کارمندانش به یک جزیره انتقال داده می‌شوند. یکی از کارمندان، کلر ردفیلد است. در ضمن، بد نیست بدانید هر دو نسخه‌ی افشاگری‌ها هم اکنون روی نینتندو سوییچ قابل‌تجربه هستند.

Resident Evil Village، جدیدترین نسخه‌ی رزیدنت اویل به شمار می‌رود. این بازی دنباله‌ای برای Resident Evil 7: Biohazard بوده و قصد دارد ادامه‌ی خط داستانی ایتن وینترز را به تصویر بکشد. او این بار در یک روستای کوهستانی گرفتار شده و باید برای بقا و یافتن پاسخ سوالاتی که ذهنش را درگیر کرده‌اند تلاش کند. Village در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد و تنها می‌دانیم برای پلی‌‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اسف ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا