آیا بری برتون در فیلم Resident Evil 2021 حضور دارد؟

کارگردان پاسخ می‌دهد

بری برتون در فیلم Resident Evil 2021

جاناتان رابرتز در بخشی از گفتگوی اخیر خود با پادکست Comic Book Nation به سوالی پیرامون حضور یا عدم حضور بری برتون در فیلم Resident Evil 2021 پاسخ داده است.

سری فیلم‌های رزیدنت اویل به کارگردانی پاول دبلیو. اس. اندرسون (Paul W.S. Anderson) بین سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۱۶ میلادی به سینماها آمدند و توانستند با ثبت رقمی نسبتا بالا، به پرفروش‌ترین فرنچایز سینمایی و زامبی‌محور تبدیل شود. این اتفاق در حالی رخ داد که منتقدان رضایت چندانی از کیفیت آثار نداشتند. علاوه بر این، طرفداران پروپاقرص هم ترجیح می‌دادند پای تماشایشان ننشینند؛ زیرا نه تنها از ریشه‌های داستانی بازی‌های ویدیویی فاصله گرفته بودند، بلکه تمایل چندانی برای ترساندن مخاطب نداشته و تقریبا همه صحنه‌هایش اکشن‌محور شده بودند.

اینبار نوبت به جاناتان رابرتز (Johannes Roberts) رسیده تا شانس خود را با اقتباس سینمایی رزیدنت اویل امتحان کند. او در زمینه تولید آثار ترسناک پیشینه بهتری نسبت به پاول دبلیو. اس. اندرسون دارد. این گزاره در کنار اقتباس از بازی‌های ویدیویی Resident Evil 1996 و Resident Evil 1998 باعث شده طرفداران هیجان زیادی برای Resident Evil: Welcome to Raccoon City داشته باشند. رابرتز برای نوشتن فیلمنامه جدیدترین اثر خود داستان دو بازی را ترکیب و آن‌ها را به یک قصه تبدیل کرده است. به همین دلیل، مخاطب حین تماشا با شخصیت‌ها، لوکیشن‌ها و زامبی‌های آشنایی مواجه می‌شود.

جاناتان رابرتز اخیرا مصاحبه‌ای را با پادکست Comic Book Nation انجام داده که به وب سایت Comic Book تعلق دارد. یکی از سوال‌ها به غیبت بری برتون در فیلم Resident Evil 2021 مربوط می‌شود. فیلمساز بریتانیایی در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرده گفتگویی برای افزودن بری به فیلم انجام گرفت اما این اتفاق نهایتا رخ نداد. اگرچه غیبت برتون قطعا برای گروهی از طرفداران ناامیدکننده است، به نظر می‌رسد رابرتز می‌خواهد از او در قسمت دوم استفاده کند:

اشاره‌هایی به بری برتون در فیلمنامه وجود داشت. اصلا نمی‌دانم چه چیزهایی اجازه دارم بگویم و چه چیزهایی اجازه ندارم بگویم. چیزی که می‌خواهیم بگویم یک اسپویلر نیست. بری در فیلم حضور ندارد. بابت این موضوع برای طرفدارانش متاسف هستم.

گفتگویی درباره حضور بری برتون در فیلم داشتیم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که بری از فرصت برای خودنمایی برخوردار خواهد بود. نیازی نیست درباره این موضوع نگران باشید. او آماده است تا از فرصتش نهایت استفاده را ببرد.

اشاره جاناتان رابرتز به عدم حضور بری برتون در فیلم Resident Evil 2021 را نمی‌توان یک اسپویلر دانست؛ زیرا شخصیت مزبور در هیچ کدام از آیتم‌های تبلیغاتی اعم از تریلر، کلیپ و تصویر حضور ندارد. با این حال، گروهی از طرفداران همچنان امیدوار بودند با نسخه لایو اکشن او ملاقات کنند؛ اتفاقی که ظاهرا به قسمت دوم موکول شده است.

در صورتی که با بری برتون آشنایی ندارید، باید بگوییم پیش از اینکه به Special Tactics and Rescue Service بپیوندد، یکی از خلبانان نیروی هوایی ارتش ایالات متحده آمریکا بود. برتون در استارز وظیفه پشتیبانی را بر عهده داشت و می‌بایست سلاح‌ها و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار همرزمان خود قرار می‌داد. او همچنین حضور پررنگی در نسخه‌های مختلف رزیدنت اویل دارد.

Resident Evil 2021 از چند روز پیش به سینماها ایالات متحده آمریکا آمده و هیچ اطلاعات دقیقی از زمان انتشار در فضای مجازی وجود ندارد. با این حال، اگر سیاست سونی پیکچرز طی سال جاری میلادی را بررسی کنیم، متوجه می‌شویم این استودیو فیلم‌های خود را ۶ الی ۸ هفته پس از اکران به سرویس‌های دیجیتالی می‎‌آورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا