#مهسا_امینی

جزئیات تازه‌ای از داستان Resident Evil Outrage لو رفت

این بازی، انحصاری زمانی سوییچ خواهد بود

جزئیات تازه‌ای از داستان Resident Evil Outrage لو رفت سورنا رضایی ۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹
داستان Resident Evil Outrage

Dusk Golem که یکی از اینسایدرهای مشهور صنعت ویدیو گیم به شمار می‌رود، در رشته توییت اخیر خود جزئیات تازه‌ای را از داستان Resident Evil Outrage لو داد.

تعدادی هکر ناشناس اوایل سال جاری میلادی به سرورهای کپکام حمله کرده و از این طریق توانستند به اطلاعاتی پیرامون پروژه‌های آتی دست یابند. در اطلاعات لو رفته، نام Resident Evil Outrage دیده می‌شد که بسیاری از طرفداران قدیمی رزیدنت اویل گمان می‌کردند نسخه‌ی بازسازی Resident Evil Outbreak باشد اما Dusk Golem مدعی شد این محصول در واقع نسخه‌ی سوم Resident Evil: Revelations است. داسک گولم یکی از اینسایدرهای مشهور ویدیو گیم بوده و سابقه‌ی خوبی هم در زمینه‌ی افشای اطلاعات دارد. او قبل از اینکه Resident Evil Village به صورت رسمی معرفی شود، اطلاعاتی را درباره‌ی آن منتشر کرده بود.

داسک گولم با انتشار یک رشته توییت، جزئیات تازه‌ای را از Resident Evil Outrage به اشتراک گذاشته است. او در ابتدا گفت جدیدترین محصول کپکام انصاری زمانی نینتندو سوییچ بوده و نخست برای این کنسول هیبریدی عرضه می‌شود. مدتی بعد هم دیگر نسخه‌های آن وارد بازار خواهند شد. اینسایدر مشهور صنعت گیم همچنین مدعی شد با یک محصول میان نسلی مواجه هستیم. در نتیجه، نه تنها برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود، بلکه دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی هم می‌توانند به تجربه‌اش بپردازند. البته در حال حاضر مشخص نیست Outrage چه مدت در انحصار جدیدترین پلتفرم نینتندو باقی می‌ماند.

پس از موفقیت‌های Resident Evil 7 که سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شده بود، کپکام تصمیم گرفت تمامی نسخه‌های رزیدنت اویل را با انجین گرافیکی RE توسعه دهد. این موضوع برای Resident Evil Outrage هم صادق است. البته داسک گولم در توییت خود گفت از نسخه‌ی مخصوص RE برای ساخت Outrage استفاده می‌شود؛ اتفاقی که پیش از این برای Monster Hunter Rise رخ داده است. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید شرکت ژاپنی و تیمش نسخه‌ی اختصاصی انجین RE را برای سوییچ ساخته و از آن برای تولید Rise بهره بردند.

اینسایدر مشهور و قابل‌اعتماد ویدیو گیم در ادامه‌ی رشته توییت به داستان Resident Evil Outrage پرداخت. طبق ادعای او، ربکا چمبرز شخصیت اصلی بوده و اتفاقات حول محور او می‌چرخند. این شخصیت نخستین بار در Resident Evil 1996 معرفی شد و سپس نقش پروتاگونیست را در Resident Evil Zero ایفا کرد. این بازی حکم یک پیش درآمد را برای نسخه‌ی اول رزیدنت اویل داشت. داسک گولم همچنین گفت ربکا تنها شخصیت اصلی Outrage نیست و دو کاراکتر دیگر هم به او می‌پیوندند. طبق ادعای گولم، دو پروتاگونیست دیگر از شخصیت‌های قدیمی رزیدنت اویل خواهند بود. در ضمن، او نام دومین و سومین شخصیت اصلی را می‌داند اما ترجیح داد چیزی نگوید.

داستان Resident Evil Outrage
ربکا چمبرز

اینطور که به نظر می‌رسد، Resident Evil Outrage یک محصول بزرگ بوده و نزدیک به چهار سال است که مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. به بیان دیگر، هزینه‌های تولیدش از Resident Evil: Revelations و Resident Evil: Revelations 2 بیشتر بوده و به Resident Evil Village نزدیک شده است. با توجه به اطلاعاتی که داسک گولم دریافت کرده، همین هزینه‌ی بالای تولید باعث شده کپکام نام Resident Evil Outrage را برای محصول جدیدش انتخاب کند؛ بازی مزبور در یک برهه از فرایند تولیدش Resident Evil: Revelations 3 نام داشت. در ضمن، Outrage احتمالا مدتی پس از عرضه‌ی Village در ماه مه سال جاری، معرفی می‌شود.

داسک گولم احتمال می‌دهد Resident Evil Outrage اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده‌ی میلادی به بازار بیاید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا