#مهسا_امینی

کلیپ فیلم Resident Evil 2021 به معرفی آلبرت وسکر می‌پردازد

این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

استودیو سونی پیکچرز ساعاتی قبل کلیپ فیلم Resident Evil 2021 را در کانال یوتیوب خود قرار دارد که شخصیت آلبرت وسکر را معرفی می‌کند.

در شرایطی که علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک خود را برای تجربه Resident Evil 2 آماده می‌کردند، کنستانتین فیلمز با کپکام وارد مذاکره شد و امتیاز ساخت فیلم‌های رزیدنت اویل را بدست آورد. استودیو آلمانی Resident Evil را ساخت و در سال ۲۰۰۲ میلادی روی پرده نقره‌ای برد. فیلم مزبور انتظارات سازندگان را برآورده کرد و باعث شد قسمت دوم هم جلوی دوربین برود. این روند ادامه یافت تا اینکه قسمت پایانی تحت عنوان Resident Evil: The Final Chapter در سال ۲۰۱۶ به سینماها آمد. حالا هم کنستانتین فیلمز و سونی پیکچرز خود را برای ریبوت آماده می‌کنند. این اثر برخلاف اقتباس‌های قبلی بخش عمده تمرکز خود را روی القای حس ترس گذاشته است.

ریبوت Resident Evil: Welcome to Raccoon City نام داشته و در گذشته گمان می‌شد اتفاقاتش بین بازی‌های Resident Evil و Resident Evil 2 رخ می‌دهد. حالا و به لطف تریلری که چند هفته پیش منتشر شد، می‌توان گفت گمانه‌زنی‌ها اشتباه بوده و داستان Welcome to Raccoon City با الهام از دو بازی مزبور نوشته شده است؛ ویروس مرگبار اخیرا در راکون شیوع یافته و شخصیت‌های نام آشنا نه تنها باید پرده از رازهای شرکت آمبرلا بردارند، بلکه باید چالش‌ها را پشت سر گذاشته و زنده از آنجا خارج شوند تا بتوانند یک توطئه شوم را افشا کنند.

سونی پیکچرز ساعاتی قبل کلیپ فیلم Resident Evil 2021 را در کانال یوتیوب خود قرار داد که کمتر از یک دقیقه زمان داشته و به معرفی آلبرت وسکر با نقش‌آفرینی تام هوپر (Tom Hopper) می‌پردازد. ویدیو با نمایش وسکر شروع می‌شود که داخل یک هلی کوپتر بوده و ظاهرا به سمت شهر راکون در حرکت است. در همین حین، هوپر و یوهانس رابرتز (Johannes Roberts) جلوی دوربین ظاهر شده و توضیحاتی را پیرامون شخصیت مزبور ارائه می‌دهند. طبق گفته آن‌ها، وسکر در ابتدای داستان شخصیت دوست‌داشتنی و متفاوتی داشته و طی اتفاقاتی که رخ می‌دهد، به همان فردی تبدیل می‌شود که طرفداران بازی‌های ویدیویی می‌شناسند.

آلبرت وسکر یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های رزیدنت اویل به شمار می‌رود. او در ابتدا به عنوان یکی از اعضای گروه استارز معرفی شده و در ادامه فاش می‌شود تمام مدت با شرکت آمبرلا همکاری داشته است. او در بازی‌ها بنا به دلایلی به دنبال نابودی نسل بشر و جایگزینی آن با انسان‌های جهش‌یافته است. وسکر برای رسیدن به خواسته خود نه تنها با استارز و آمبرلا همکاری می‌کند، بلکه با رقیب شرکت آمبرلا هم مشارکت دارد. در ضمن، شخصیت مزبور معمولا حضوری در درگیری‌ها نداشته و فردی است که همه چیز را در پشت پرده مدیریت می‌کند.

سامورایی‌ها طی روزهای گذشته کلیپ‌های مشابهی را در کانال یوتیوب منتشر کرده بودند که روی فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City تمرکز دارند. با توجه به آنچه در ویدیوهای مزبور قابل‌مشاهده است، تقریبا تمامی شخصیت‌ها شرایط مشابهی با آلبرت وسکر داشته و در اثر اتفاقاتی که حین فیلم برایشان رخ می‌دهد، به افرادی تبدیل می‌شوند که طرفداران می‌شناسند.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City قرار بود در سپتامبر سال جاری میلادی به سینماها بیاید اما اکرانش تا ۲۴ نوامبر (مصادف با ۳ آذر) عقب افتاد. دست‌اندرکاران دلیلی برای اتخاذ چنین تصمیمی ارائه ندادند اما روند رو به رشد باکس آفیس احتمالا آن‌ها به فروش بالاتر امیدوار کرده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا