بازیگر سریال Gotham به بازسازی فیلم Resident Evil پیوست

اطلاعات اولیه از نقش او منتشر شده است

بازیگر سریال Gotham

طبق گزارشی که دقایقی قبل توسط یکی از خبرگزاری‌های معتبر به اشتراک گذاشته شد، دانل لوگ بازیگر سریال Gotham به بازسازی فیلم Resident Evil پیوسته است.

پس از اینکه رزیدنت ایول در سال ۱۹۹۶ میلادی به نامی مشهور در ایالات متحده‌ی آمریکا تبدیل شد، پاول دبلیو. اس. اندرسون (Paul W.S. Anderson) تصمیم گرفت یک فیلم سینمایی بر اساس این بازی ویدیویی و ترسناک بسازد. نتیجه‌اش، Resident Evil بود که سال ۲۰۰۲ روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و طی سال‌های بعد، ۵ دنباله دریافت کرد. اگرچه عملکرد تجاری آن‌ها قابل‌توجه بوده اما طرفداران از کیفیتشان راضی نبودند؛ زیرا المان‌های ترسناک به مرور جای خود را به المان‌های اکشن دادند.

در حالی که Resident Evil: The Final Chapter همچنان در مناطق مختلف اکران می‌شد، سونی پیکچرز کار روی فیلم بازسازی رزیدنت اویل را آغاز و یک سال بعد هم ساخت چنین اثری را رسانه‌ای کرد. در آن زمان جیمز وان (James Wan) به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان معرفی شده بود اما او نهایتا از پروژه کنار کشید. طبق گفته‌های وان، حضورش به عنوان تهیه‌کننده هنوز قطعی نشده بود و سازندگان نباید آن را اعلام می‌کردند. تقریبا همزمان با جدایی او، یوهانس رابرتز (Johannes Roberts) به تیم تولید پیوست تا وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی را به دوش بکشد. او از آن دسته فیلمسازانی است که طی سال‌های فعالیت خود تنها به ساخت آثار ترسناک پرداخت. از شاخص‌ترینشان می‌توان به 47 Meters Down اشاره کرد.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش مدعی شد دانل لوگ (Donal Logue) در بازسازی فیلم Resident Evil به ایفای نقش خواهد پرداخت. بازیگر سریال Gotham قرار است به عنوان برایان آیرونز رئیس پلیس راکون سیتی جلوی دوربین برود. اگر با فرنچایز ترسناک کونامی آشنایی ندارید، باید بگوییم آیرونز مانند بسیاری از مقامات شهر فاسد بوده و طی سال‌های مدیریتش رشوه‌های زیادی دریافت کرده است. مهم‌ترینش، رشوه‌ی موسسه‌ی آمبرلا بوده تا روی اتفاقاتی که سال ۱۹۹۸ میلادی در راکون رخ داد سرپوش گذاشته و تا جای ممکن، جلوی ورود سازمان‌های نظارتی و مستقل را به ماجرا بگیرد. در ضمن، او به خاطر اتفاقات تلخی که حین شیوع ویروس در شهر رخ داد، دچار فروپاشی روانی شد و به قتل تعدادی از همکارانش اقدام کرد.

بازیگر سریال Gotham
دانل لوگ در نقش هاروی بولاک

دانل لوگ در سریال Gotham به عنوان هاروی بولاک به نقش‌آفرینی پرداخت. او یک پلیس وظیفه‌شناس، شجاع و همچنین دوست صمیمی کمیسر جیمز گوردون است. نقشی که سازندگان Resident Evil برای او در نظر گرفته‌اند، از یک سری جنبه‌ها نقطه‌ی مقابل بولاک قرار می‌گیرد. در ضمن، لوگ تنها فردی نیست که به تیم بازیگری جدیدترین محصول سونی پیکچرز پیوسته است. پیش از این، حضور هانا-جان کامن (Hannah-John Kamen)، کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) و چند نام شناخته‌شده‌ی دیگر قطع شده بود.

فیلمبرداری بازسازی فیلم Resident Evil حدودا دو هفته پیش در کانادا شروع شد تا نهایتا برای اکران در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی آماده باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا