اولین تصاویر سریال Resident Evil: Infinite Darkness شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهد

انتشار جزئیات جدید از داستان

اولین تصاویر سریال Resident Evil: Infinite Darkness

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک توییت اولین تصاویر سریال Resident Evil: Infinite Darkness را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

نتفلیکس طی سال‌های گذشته سرمایه‌گذاری زیادی روی ساخت اقتباس سریالی بازی‌های ویدیویی انجام داد تا امروز محصولاتی تحت عنوان Castlevania و The Witcher در لیست آثارش قرار داشته باشند. اینطور که به نظر می‌رسد، موفقیت‌های دو سریال مزبور باعث شده مدیران سرویس استریم بیش از پیش برای پیمودن مسیری که در آن قدم می‌گذارند مصمم شوند. در همین راستا، نتفلیکس اخیرا از ساخت دو اقتباس جدید بر اساس رزیدنت اویل خبر داده است. اولین اقتباس به صورت لایو اکشن تولید شده و به فرزندان آلبرت وسکر می‌پردازد. دومین اقتباس هم با استفاده از جلوه‌های ویژه ساخته شده و قصه‌ای با محوریت لئون اس. کندی و کلر ردفیلد را روایت می‌کند.

نتفلیکس اخیرا توییتی را به اشتراک گذاشته که اولین تصاویر سریال Resident Evil: Infinite Darkness به آن ضمیمه شده است. نخستین تیزر این سریال اوایل مهر به فضای مجازی راه یافته بود اما نحوه‌ی نورپردازی باعث شده بود چهره‌های لئون اس. کندی و کلر ردفیلد چندان واضح نباشند. به لطف تصاویری که اکنون منتشر شده‌اند، می‌توان نگاهی کامل به صورتشان انداخت. با توجه به تصاویر، می‌توان گفت تیم سازنده مدل‌هایی را آماده کرده‌اند که به انیمیشن Resident Evil: Degeneration محصول سال ۲۰۰۸ و بازی ویدیویی Resident Evil 2 محصول سال ۲۰۱۹ شباهت داشته باشند. در ضمن، نتفلیکس تایید کرد داستانی که در این اثر روایت می‌شود، با بازی‌های ویدیویی مرتبط است. در ادامه می‌توانید عکس‌های مورد بحث را مشاهده کنید:

طی دهه‌های گذشته فرنچایزهای مختلفی از مدیوم بازی‌های ویدیویی به مدیوم‌های سینما یا تلویزیون راه یافته‌اند. اگر از جنبه‌ی تجاری به ماجرا نگاه کنیم، سری فیلم‌های رزیدنت اویل با ایفای نقش میلا یوویچ (Milla Jovovich) و کارگردانی پاول اس. دبلیو. اندرسون (Paul W.S. Anderson) یکی از موفق‌ترین‌ها بوده است. این سری شامل شش فیلم شده که بین سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۱۶ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفته و مجموعا بیش از یک میلیارد دلار فروختند. با این حال، بازخوردهای دریافتی از سوی منتقدان و طرفداران به هیچ وجه قابل‌قبول نبود. اندرسون به تدریج از ریشه‌های فرنچایز فاصله گرفت و المان‌های ترسناک را از فیلم‌هایش حذف کرد تا نهایتا به آثاری اکشن و زامبی‌محور تبدیل شوند.

Resident Evil: Infinite Darkness، تنها محصولی نیست که بر اساس فرنچایز رزیدنت اویل ساخته شده و سال آینده‌ی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. آن‌ها همچنین می‌توانند خود را برای انتشار Resident Evil Village آماده کنند که دنباله‌ی مستقیمی برای Resident Evil 7: Biohazard بوده و بار دیگر داستانی با محوریت ایتن را روایت می‌کند. او در یک روستا حضور داشته و نه تنها باید راهی برای خروج از آن منطقه‌ی ترسناک و عجیب پیدا کند، بلکه باید دلیل رفتارهای شوکه‌کننده‌ی کریس ردفیلد را بیابد.

Resident Evil Village در حال حاضر  تنها برای کنسول‌های نسل نهمی و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد اما کپکام اعلام کرده احتمال انتشار آن برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا