تقابل لئون اس. کندی و زامبی‌ها در تازه‌ترین کلیپ Resident Evil: Infinite Darkness

سقوط کاخ سفید

سرویس استریم نتفلیکس اخیرا تازه‌ترین کلیپ Resident Evil: Infinite Darkness را منتشر کرده که تقابل لئون و زامبی‌ها را نشان می‌دهد.

اواخر سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی بود که اکانت پرتغالی نتفلیکس از محصولی تحت عنوان Resident Evil: Infinite Darkness رونمایی کرد و گفت جدیدترین اقتباس رزیدنت اویل در قالب یک فیلم انیمشینی ساخته شده است. با گذشت تنها یک روز و در جریان برگزاری رویداد آنلاین Tokyo Game Show به صورت رسمی از Infinite Darkness رونمایی شد. برخلاف چیزی که اکانت پرتغالی نتفلیکس گفته بود، اثر جدید یک سریال انیمیشنی است. در ضمن، بعدها مشخص شد تی‌ام‌اس اینترتینمنت (TMS Entertainment) و کوئبیکو (Quebico) به صورت مشترک روی اثر کار می‌کنند.

Resident Evil: Infinite Darkness بخشی از کنون (دنیای اصلی) رزیدنت اویل بوده و داستانش بین بازی‌های ویدیویی Resident Evil 4 و Resident Evil 5 روایت می‌شود. پس از یک حمله سایبری به کاخ سفید، لئون اس. کندی ماموریت می‌یابد خودش را به محل کار رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا رسانده و تحقیقاتی درباره حمله انجام دهد. در همین حین، کلر ردفیلد به کاخ سفید آمده تا درباره نقاشی عجیبی که از یک پناهنده جنگی گرفته تحقیق کند؛ نقاشی‌ای که ظاهرا به حضور زامبی‌ها در میان پناهندگان اشاره دارد.

نتفلیکس چندی پیش تازه‌ترین کلیپ Resident Evil: Infinite Darkness را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در ابتدا یکی از کارمندان کاخ سفید را نشان می‌دهد که با یک زامبی مواجه شده و نمی‌داند چطوری باید از پسش بر بیاید. در همین حین، لئون اس. کندی سر رسیده و زامبی را با شلیک به سر می‌کشد. ویدیو سپس به اتاق بیضوی (محل کار رئیس جمهور ایالات متحدته آمریکا) رفته و محافظان را به تصویر می‌کشد که مشغول آماده‌سازی رئیس جمهور هستند. آن‌ها می‌خواهند شخص شماره یک آمریکا را به داخل پناهگاه ببرند؛ زیرا برق رفته، زامبی‌ها در همه جا پخش شده‌اند و گزینه‌ای جز انتظار برای رسیدن نیروهای ویژه پلیس وجود ندارد.

تازه‌ترین کلیپ Resident Evil: Infinite Darkness نکات جالبی را در خود جای داده که اشاره به آن‌ها خالی از لطف نیست. رئیس جمهور در بخشی از صحبت‌های خود می‌گوید انتظار نداشت اتفاقی که در راکون سیتی رخ داد در اینجا رخ دهد. اگر بازی‌های ویدیویی رزیدنت اویل را تجربه کرده باشید، باید بدانید این جمله اشاره‌ای به Resident Evil 2 است. رئیس جمهور همچنین به تلاش‌‌های لئون برای محافظت از دخترش اشلی گراهام اشاره داد؛ اتفاقی که در Resident Evil 4 رخ داد.

Resident Evil: Infinite Darkness تنها پروژه نتفلیکس نیست که با محوریت رزیدنت اویل ساخته می‌شود. این سرویس استریم روی یک سریال لایو اکشن کار می‌کند که چندی پیش بازیگران اصلی‌اش معرفی شدند. با در نظر گرفتن انتخاب‌ها، می‌توان پیش‌بینی کرد اثر مزبور بخشی از کنون نباشد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل اول Resident Evil: Infinite Darkness در تاریخ ۱۷ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ جولای) منتشر خواهد شد. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون تعداد قسمت‌ها در دسترس قرار ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا