#مهسا_امینی

بازیگران اصلی سریال لایو اکشن Resident Evil معرفی شدند

ظاهر آلبرت وسکر کاملا متفاوت و دور از انتظار خواهد بود!

بازیگران اصلی سریال لایو اکشن Resident Evil

سرویس استریم نتفلیکس با انتشاردو تصویر در شبکه اجتماعی توییتر، بازیگران اصلی سریال لایو اکشن Resident Evil را معرفی کرده است.

طبق بررسی‌هایی که صورت گرفته، پیش‌بینی می‌شود بیش از ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون گیمر در سراسر جهان وجود داشته باشد. با در نظر گرفتن این رقم، منطقی است که نتفلیکس بخش قابل‌توجهی از تمرکز خود را روی ساخت اقتباس بازی‌های ویدیویی قرار داده و می‌خواهد بیشترین سهم را از این جامعه هدف داشته باشد. در همین راستا، سرویس استریم آمریکایی روی پروژه‌های متعددی کار می‌کند که دو مورد از آن‌ها بر اساس رزیدنت اویل ساخته می‌شود: مورد اول، یک سریال انیمیشنی به نام Resident Evil: Infinite Darkness و مورد دوم هم یک سریال لایو اکشن است که اطلاعاتی از آن نداریم.

طی یک سالی که از تایید ساخت دو سریال با محوریت Resident Evil می‌گذرد، موارد زیادی با محوریت Resident Evil: Infinite Darkness به فضای مجازی راه یافته است. در حال حاضر می‌دانیم داستان حول محور چه موضوعی چرخیده و چه ارتباطی با بازی‌های ویدیویی فرنچایز دارد. از همه مهمتر، تریلرها و کلیپ‌هایش منتشر شده تا طرفداران بتوانند نگاهی دقیق‌تر پروژه بیاندازند. با این حال، نتفلیکس بنا به دلایلی ترجیح داد نسبت به سریال لایو اکشن سکوت کرده و به اعلام نام شورانر بسنده کند. طبق اطلاعات موجود، اندرو دب (Andrew Dabb) به عنوان تهیه‌کننده اجرایی اصلی روی روند ساخت نظارت دارد. در پرونده هنری او نام سریال Supernatural دیده می‌شود.

نتفلیکس در جریان رویداد آنلاین Geeked Week به انتظارها پایان داد و از بازیگران اصلی سریال لایو اکشن Resident Evil رونمایی کرده است. با توجه به لیست، نقش‌آفرینی الا بالینسکا (Ella Balinska)، تامارا اسمارت (Tamara Smart)، سینا آگودانگ (Siena Agudong)، اندلین رودالف (Adeline Rudolph)، پائولا نونز (Paola Núñez) و لنس ردیک (Lance Reddick) تا به این لحظه قطعی شده اما به جز یک مورد نمی‌دانیم بقیه بازیگران در قالب کدام شخصیت جلوی دوربین ظاهر می‌شوند. یک مورد استثنا، ردیک است که آلبرت وسکر را به تصویر خواهد کشید. در ادامه می‎‌توانید تصویری که نتفلیکس به اشتراک گذاشته را مشاهده کنید:

انتظار می‌رفت معرفی بازیگران اصلی سریال لایو اکشن Resident Evil اتفاق هیجان‌انگیزی برای طرفداران باشد اما عده‌ای از آن‌ها به هیچ وجه از انتخاب لنس ردیک برای نقش آلبرت وسکر راضی نیستند. از دید آن‌ها، وسکر در کنار ویژگی‌های شخصیتی متعدد ویژگی‌های ظاهری شاخصی دارد که دو مورد از آن‌ها پوست سفید و موهای روشن هستند. طرفداران معترض تاکید دارند نتفلیکس نباید این ویژگی‌ها را تغییر دهد.

طبق اندک اطلاعات موجود، سریال لایو اکشن رزیدنت اویل دو خط داستانی دارد: خط داستانی اول پیرامون جید و بیلی وسکر است که می‌خواهند پرده از رازهای پدر خود بردارند؛ خط داستانی دوم هم پس از شیوع ویروس تی جریان دارد. در ضمن، تاریخ پخش سریال هنوز مشخص نشده و حتی نمی‌دانیم چه زمانی جلوی دوربین می‌رود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا