1%
  • 0/10

بازی Resident Evil 8 تاریک‌ترین و مخوف‌ترین عنوان این سری خواهد بود

مشمئزکننده‌ترین هیولاها را خواهیم دید

بازی Resident Evil 8 تاریک‌ترین و مخوف‌ترین عنوان این سری خواهد بود ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
تاریک‌ترین و مخوف‌ترین Resident Evil

طبق گفته‌های یک منبع معتبر، بازی Resident Evil 8 تاریک‌ترین و مخوف‌ترین عنوان این سری خواهد بود.

با اینکه شرکت کپکام هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد ادامه‌ی Resident Evil 7 منتشر نکرده است ولی هر از چند گاهی شاهد پخش شدن اخبار جالبی در مورد آن هستیم. از مهم‌ترین این خبر‌ها می‌توان به فاش شدن نام Resident Evil 8: Village در وب سایت Biohazardcast اشاره کرد.

اطلاعات منتشر شده، تطابق بسیار زیادی با گفته‌های قبلی Dusk Golem داشت و او پیش از فاش شدن این اطلاعات، جزئیات بسیار زیادی از بازی را منتشر کرده بود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به حضور گرگینه‌ها، دشمنی مانند جادوگر و بازگشت کریس و Ethan اشاره دارد.

یکبار دیگر این کاربر در توییتر خود پست جالبی را منتشر کرد که در آن ضمن اشاره به بازی Silent Hill، از نسخه‌ی جدید Resident Evil به‌عنوان مخوف‌ترین بازی این سری یاد شده است:

من چیز زیادی برای اشتراک گذاری در مورد Silent Hill ندارم اما به زودی اطلاعاتی از این عنوان منتشر می‌شود که پیگیر آن خواهم شد. من هنوز به چیز‌های قبلی که منتشر کردم، باور دارم اما طبیعی هست که کمی در این مورد هم شک داشته باشم.

همچنین برای رونمایی بازی Resident Evil 8 بسیار هیجان زده هستم. این عنوان تاریک‌ترین و مخوف‌ترین سری RE خواهد بود.

در ادامه‌ی این پست، شخصی از Dusk Golem خواست که موضوع نسخه‌ی بعدی Resident Evil را با جزئیات بیشتری تشریح کند؛ او هم در پاسخ گفت:

برای مشمئزکننده‌ترین دشمنان در سری Resident Evil آماده شوید.

از دیگر اخبار مربوط به Resident Evil 8 می‌توان به وجود دوربین اول شخص اشاره کرد. همچنین این عنوان از دوربین واقعیت مجازی هم پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این‌ها گفته شده که قرار است این بازی در سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود.

به خاطر داشته باشید که تمامی اطلاعات فوق در حد شایعه بوده و هنوز شرکت کپکام واکنشی نسبت به این جزئیات غیررسمی نشان نداده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments