زاویه دید بازی Resident Evil 8 احتمالا اول شخص خواهد بود

احتمال بازگشت Ethan وجود دارد

زاویه دید بازی Resident Evil 8

مطابق گزارش‌ها، زاویه دید بازی Resident Evil 8 اول شخص خواهد بود.

شایعات و گزارش‌های مختلفی پیرامون نسخه‌ی بعدی مجموعه Resident Evil وجود دارد، در حالی که بازسازی Resident Evil 3 چندماه بعد به صورت رسمی منتشر خواهد شد. با این حال، یکی از این گزارش‌ها نشان می‌دهد که زاویه دید بازی Resident Evil 8 هم مثل نسخه قبلی این مجموعه اول شخص خواهد بود.

مطابق این گزارش که از سوی یک کانال یوتیوبی به نام Residence of Evil منتشر شده است، بازی Resident Evil 8 با دید اول شخص روایت می‌شود و مثل Resident Evil 7 قهرمان نسخه‌ی هشتم هم ایتن وینترز (Eithan Winters) خواهد بود. همچنین گفته شده که بازی در محلی جدید مانند یک قلعه جریان دارد و شاهد بازگشت‌های زامبی‌ها و موجودات فراطبیعی که در نسخه قبلی نقش بسیار کم‌نگی داشتند، خواهیم بود.

تنها یک مشکل در این میان وجود دارد، آن هم اعتبار کم این شایعه است که آن را از واقعیت دور می‌کند. تمامی اطلاعاتی که خواندید توسط یک ایمیل به Biohazard Cast فرستاده شده است. Biohazard Cast نام وب سایتی است که اخبار مجموعه Resident Evil را پوشش می‌دهد؛ همین موضوع باعث شده تا اخبار و اطلاعات بالا، باورپذیری کمتری داشته باشند.

با این حال وب سایت یوروگیمر در مصاحبه‌ای که با یک منبع بسیار نزدیک به کپ‌کام داشته، در گزارش خودش تایید کرده است که Resident Evil 8 اول شخص خواهد بود. با تمامی این تفاسیر نمی‌توان به هیچ یک از این گزارش‌ها و شایعات اتکا کرد تا زمانی که اطلاعات رسمی منتشر شود.

بازی Resident Evil 7 برای اولین بار در جریان کنفرانس اختصاصی سونی در همایش E3 2016 معرفی شد. در اولین نمایش این بازی شاهد تغییر بسیار بزرگی در کل مجموعه بودیم و آن هم تغییر زاویه دوربین بازی از سوم شخص به اول شخص بود. این تغییر به مذاق تمامی طرفداران مجموعه، به خصوص طرفداران قدیمی این سری خوش نیامد؛ با این حال، شاید یکی از دلایل بزرگ موفقیت بازی Resident Evil 7 را بتوانیم، تبدیل شدن این محصول به اثری اول شخص قلمداد کنیم.

هنوز هیچ‌گونه خبر رسمی از بازی Resident Evil 8 منتشر نشده است و تنها اطلاعات ما از این اثر به یک سری شایعات و گزارش‌ها ختم می‌شود. با این حال می‌توان اطمینان داشت که اگر نسخه‌ی هشتم در حال ساخت باشد، برای کنسول‌های نسل بعدی یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه ریمیک بازی Resident Evil 3 هم در تاریخ ۳ آپریل ۲۰۲۰ (۱۵ فروردین ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا