#مهسا_امینی

بازی Resident Evil 4 Remake برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد

خبر خوش برای صاحبان ایکس باکس وان

بازی Resident Evil 4 Remake

بازی Resident Evil 4 Remake برای ایکس باکس که چندی پیش انتشار آن برای پلی استیشن 4 اعلام شده بود، در آینده برای سبز نیز عرضه خواهد شد و ممکن است طبق لیست جدید برای Xbox One نیز عرضه شود.

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 4 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی معرفی شد و کپکام (Capcom) اخیرا عرضه این بازسازی از بازی سبک ترس و بقا کلاسیک خود را برای پلی استیشن 4 هم تایید کرده است. با عرضه یک نمایشگاه جدید که در ماه اکتبر برگزار خواهد شد این عنوان ترسناک نیز می‌تواند برای ایکس‌باکس وان معرفی شود، به ‌ویژه که سایت آمازون بریتانیا فهرستی برای آن تهیه کرده است.

در لیست این سایت به وضوح پلتفرم‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس مشخص شده‌اند و گزینه‌های دیگری در کنار آن‌ها برای تنظیمات بیشتر نسخه قابل خرید وجود دارند. اما جزئیات بیشتری ارائه نشده است و کپکام هنوز رسمی بودن این موضوع را تایید نکرده است.

بازی Resident Evil 4 Remake برای ایکس باکس و سایر پلتفرم‌ها در ۲۴ ماه مارس ۲۰۲۳ (۴ام فروردین ماه ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد. در کنار به‌روزرسانی‌های کلی نسخه کلاسیک از ابتدا و جلوه‌های بصری فوق‌العاده، یک خط داستانی جدید نیز طراحی شده است. از تغییرات بیشتر هنوز جزئیات دیگری در دست نیست، اگرچه به نظر می‌رسد کپکام در جهت تاریک‌ و ترسناک‌تری برای این نسخه حرکت کند. به علاوه این شرکت قصد دارد محتوای تازه‌ای برای پلتفرم PlayStation VR2 هم در اوایل سال ۲۰۲۳ عرضه کند.

نظر شما درباره این نسخه چیست؟ آیا کپکام موفق خواهد شد بازسازی خوبی از آن را ارائه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا