1%
  • 0/10

بازی Resident Evil 4 را به صورت اول شخص تجربه کنید

تجربه‌ای متفاوت

بازی Resident Evil 4 را به صورت اول شخص تجربه کنید ۰ ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Resident Evil 4 اول شخص

جدیدترین ماد منتشر شده تحت عنوان Elsuperaguas این امکان را برای شما فراهم می‌کند که ریمیک بازی Resident Evil 4 را به صورت اول شخص تجربه کنید.

نزدیک به یک سال از انتشار ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ می‌گذرد و حدود یک ماه پیش بود که نسخه واقعیت مجازی بازی نیز در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت. در این میان، اگر تجربه بازی با دید سوم شخص چندان باب میلتان نیست یا قادر به تجربه نسخه وی‌آر نیستید، بهتر است به سراغ استفاده از ماد جدید بازی بروید.

این ماد تحت عنوان Elsuperaguas شناخته می‌شود که به واسطه آن می‌توانید بازی را با زاویه دوربین اول شخص تجربه کنید. نکته قابل توجه این است که مدل شخصیت و انیمیشن‌های لئون در این ماد تغییری نکرده و تجربه آن مشابه بازی‌های جدید سری نظیر رزیدنت اویل ویلیج به نظر می‌رسد.

این ماد در حال حاضر به صورت رایگان از طریق وبسایت نکسوس در دسترس پی‌سی بازها قرار دارد. دقت داشته باشید که این ماد یک حالت رسمی و توسعه یافته توسط شرکت کپکام نیست و به همین خاطر ممکن است که در صورت نصب آن با یک سری ایرادها و مشکلات فنی دست و پنجه نرم کنید.

داستان بازی حدود شش سال بعد از اتفاقات راکون سیتی جریان دارد؛ جایی که اشلی گراهام، دختر رییس جمهور توسط یک فرقه مرموز دزدیده شده و لیان اس کندی به عنوان مامور ویژه دولت وظیفه دارد تا او را نجات دهد. بر این اساس، او به یک روستایی در کشور اسپانیا سفر می‌کند که ظاهرا اهالی آن به خاطر ابتلا به انگل کنترل‌کننده‌ ذهن به نام لاس پلاگاس، کنترل خود را به کلی از دست داده‌اند.

لازم به ذکر است که بازی Resident Evil 4 Remake در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین، شما می‌توانید نسخه واقعیت مجازی بازی را در PSVR 2 تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments