دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4 وجود خواهند داشت

حالا وقت ترسیدن است

دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4 وجود خواهند داشت علی طوسی ۳ ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی
دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4

به نظر می‌رسد دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4 حضور خواهند داشت که از نسخه ۲۰۰۵ حذف شده بودند!

در حالی که نسخه بازسازی‌شده عنوان رزیدنت اویل ۴ (Resident Evil 4) یک بازگویی مدرن از نسخه اصلی خواهد بود، کپکام (Capcom) در حال اجرای تغییراتی است تا طرفداران را مشتاق تجربه بازی نگه دارد؛ یکی از این جزئیات شامل دشمنان جدید در بازسازی بازی Resident Evil 4 است که از نسخه ۲۰۰۵ حذف شده بودند. با کمک به تعریف ژانر وحشت بقا، اولین قسمت Resident Evil تأثیر زیادی بر صنعت گیمینگ داشت و راه را برای عناوین دیگری همچون Silent Hill هموار کرد و در کنار آن به تغییر پویایی آنچه در یک بازی ترسناک ممکن بود، کمک نمود.

در حالی که هم‌اکنون هایپ زیادی پشت این اثر نهفته شده است، بازسازی Resident Evil 4 رقیب بزرگی در بازار نخواهد داشت؛ با تاخیر آثاری همچون Star Wars Jedi: Survivor و Amnesia: The Bunker که دیگر در ماه مارس منتشر نمی‌شوند، این زمان کاملا برای سلطنت کپکام آماده گشته و فرش قرمز برای لئون (Leon) و اشلی (Ashley) پهن شده است. با این حال، با توجه به اینکه این بازسازی در حال حاضر یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود، کاملا بعید به نظر می‌رسد که بدون توجه به آثار دیگری که در همان بازه زمانی منتشر می‌شوند، در هاله‌ای از ابهام ناپدید شود. در این میان، پیشرفت‌های بیشتری برای رفع انتظارات طرفداران توسط کپکام صورت گرفته است؛ یکی از این غافلگیری‌ها، دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4 هستند که وظیفه ترساندن بیشتر پلیر را به دوش می‌کشند.

چه کسانی می‌توانند دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4 باشند؟

همانطور که توسط وب‌سایت The Gamer گزارش شده است، کاربر توییتر و افشاگر معروف AestheticGamer1 متوجه شده است که نسخه ریمیک Resident Evil 4 دشمنانی را معرفی می‌کند که به نظر می‌رسد بر اساس محتوای حذف شده از RE4 اصلی ساخته شده‌اند؛ به عبارت دیگر دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4 وجود خواهند داشت. این اطلاعات از پوشش اخیر مجله Game Informer در مورد این اثر استخراج شده که در آن یک دشمن زیلات (Zealot) مونث و یک آنتاگونیست به نام Minitour نمایش داده شد؛ کاربر AestheticGamer1 می‌گوید که متوجه دشمنانی گشته که در نسخه ۲۰۰۵ حضور نداشته‌اند. کاربر توییتر در ادامه به چند مورد دیگر اشاره می‌کند که از بازی اصلی حذف شده‌اند و تئوری‌هایی را ارائه می‌دهد که ممکن است دشمنان جدید در بازی Resident Evil 4 حضور یابند.

یکی از این نمونه‌ها شخصیت Hook Man از بیلد اولیه رزیدنت اویل ۴ است، بسیاری از طرفداران این سری از این دشمن آگاه بودند. او بیشتر یک موجود طیفی بود که توانایی بیرون آمدن از نقاشی‌ها برای حمله به لئون را داشت. این واقعیت که ‌وی ذاتی شبح‌آلود داشت، به نسخه اولیه بازی حال و هوایی در باب ماوراء الطبیعه می‌داد. متأسفانه، هیچ اطمینانی وجود ندارد که Hook Man در نسخه بازسازی شده حضور داشته باشد، اما طرفداران همیشه می‌توانند به وجود دشمنان جدید در بازسازی بازی Resident Evil 4 امیدوار باشند.

با این نسخه از Resident Evil 4 که دیگر خبری از دکمه‌زنی‌های سریع (QTE) نیست، کوئست‌های جانبی اضافه شده‌اند و شگفتی‌های داستانی جدیدی در انتظار کاربران است؛ کپکام به وضوح تمام تلاش تیم سازنده‌اش را به کار گرفته تا نه تنها بازی ترسناک ۱۸ ساله خود را زنده کند، بلکه احساس تازگی را برای مخاطب خود به ارمغان بیاورد. با موفقیت بازسازی‌های RE2 و RE3، تقریبا مسلم است که این بازسازی بعدی نیز به همان اندازه مورد استقبال قرار خواهد گرفت؛ به خصوص با توجه به اینکه RE4 اصلی یکی از بهترین‌های این سری محسوب می‌شود.

بازی Resident Evil 4 در تاریخ ۲۴ مارس مصادف با ۴ فروردین ۱۴۰۲ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سریز اس/ایکس و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا