کاور ریمیک Resident Evil 3 پیش از موعد لو رفت

حالا خیال‌مان راحت است که ریمیک قسمت سوم رزیدنت ایول ساخته می‌شود

ریمیک Resident Evil 3

شایعات در حال ساخت بودن ریمیک Resident Evil 3 به لطف لو رفتن کاور نسخه‌های ژاپنی و جهانی به حقیقت پیوست.

سایت Gamstat سایتی‌ست که تمام فعالیت‌ها و اقدامات شبکه‌ی پلی‌استیشن اعم از ساخت یک صفحه‌ی جدید و اضافه شدن تصویر را رصد می‌کند. این سایت دیروز تصاویری را پیدا کرده است که به طور قطع مربوط به ریمیک قسمت سوم Resident Evil هستند. در این کاورها می‌توانید مدل بازسازی شده‌ی «جیل ولنتاین» یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای سری را در کنار «کارلوس اولیویرا» و همچنین «نمسیس» هیولای ترسناک و در عین حال محبوب طرفداران ببینید.

پس از موفقیت ریمیک قسمت دوم، تقریبا مطمئن بودیم که شرکت کپکام به سراغ بازسازی قسمت سوم نیز برود. اما معلوم نبود کی شاهد اولین تصاویر و نمایش‌ها باشیم که به لطف این لو رفتن، انتظارات تا حدی به سر رسید.

به نظر می‌رسد که رونمایی رسمی ریمیک Resident Evil 3 در یکی از دو رویداد The Game Awards 2017 یا Jump Festa 2020 رخ دهد که احتمال حضور در رویداد اول که یکی از مهم‌ترین رخدادهای سال به شمار می‌رود بیشتر است. به احتمال زیاد این ریمیک در سال ۲۰۲۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت در دسترس قرار بگیرد.

به غیر از این کاور، کاور عنوان دیگر از این سری با اسم رمز Project Resistance نیز لو رفت که مشخص می‌کند نام نهایی این بازی Resident Evil: Resistance خواهد بود. این پروژه مدتی پیش رونمایی شد و قرار است یک عنوان اکشن سوم شخص بر مبنای همکاری چهارنفره باشد.

شباهت لوگوی این عنوان با لوگوی ریمیک قسمت سه یا خبر از ارتباط‌هایی بین دو بازی می‌دهد یا ممکن است هر دو در یک روز عرضه شوند. نسخه‌ی Z که در تصاویر بالا دیده می‌شود هم شاید یک پک شامل هر دو بازی باشد. به احتمال زیاد از این بازی هم در دو رویداد آینده اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا