اولین نگاه به ظاهر سگ زامبی در لایو اکشن جدید Resident Evil

سگ‌های زامبی محبوب در راه هستند

لایو اکشن جدید Resident Evil

 جدیدترین کلیپ منتشر شده از لایو اکشن جدید Resident Evil در حساب توییتر این فرنچایز خبر از حضور سگ‌های زامبی این فرنچایز در جدیدترین لایو اکشن رزیدنت ایول می‌دهند. فرنچایز رزیدنت اویل یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای ترسناک در صنعت بازی‌های کامپیوتری بوده و در طول زمان آثار متفاوتی از این فرنچایز منتشر شده است. 

می‌توان گفت که Resident Evil تنها یک بازی کامپیوتری نیست و تا کنون چندین انیمیشن، سریال و فیلم سینمایی بر اساس داستان‌های این اثر ساخته و منتشر شده است که بسیار در بین مخاطبین و طرفداران این بازی محبوب شده است. 

هم اکنون نیز در پاییز پیش رو جدیدترین لایو اکشن این فرنچایز منتشر شده و هم زمان با هالووین طرفداران این باری را باری دیگر مجذوب خود خواهد کرد. Resident Evil: Welcome to Raccoon City جدیدترین اثر سینمایی از فرنچایز  رزیدنت ایول بوده که در حقیقت ریبوتی از سری بازی به همین نام است. 

فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City داستان گروهی از محققین و بازمانده را تعریف می‌کند که جهت تحقیق و کاووش حول محور ویروسی مرگبار که مردم چهان را درگیر خود کرده به منطقه‌ای ترسناک به نام  Raccoon City می‌روند که به نظر می‌رسد سرچشمه این ویروس خطرناک بوده و تا حدی به شرکت داروسازی معروف Umbrella مرتبط می‌شود. 

در  Resident Evil: Welcome to Raccoon City شاهد حضور شخصیت‌های محبوب و نام آشنایی چون کلر ردفیلد (Claire Redfield)، لئون اس کندی (Leon S. Kennedy)، کریس ردفیلد (Chris Redfield)، جیل ولنتاین (Jill Valentine)، آلبرت وسکر (Albert Wesker) و دکتر ویلیام بیرکین (Dr. William Birkin ) از فرنچایز رزیدنت ایول هستیم. 

در ابتدا قرار بر این بود که لایو اکشن شرکت کپکام در سال ۲۰۲۰ اکران شود اما با توجه به شرایط پیش آمده و پاندمی ویروس کرونا در سراسر جهان اکران این اثر به تاخیر افتاده و به نوامبر سال ۲۰۲۱ موکول شد. در نتیجه هم زمان با هالویین سال جاری طرفداران رزیدنت ایول می‌توانند از تماشای لایو اکشن جدید Resident Evil لذت ببرند. 

سگ‌ زامبی در لایو اکشن جدید Resident Evil

هم اکنون حساب رسمی توییتر فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City کیلیپ کوتاهی را منتشر کرده است که در آن سگ زامبی مشهور فرنچایز و لیزا ترور (Lisa Trevor) را مشاهده می‌کنیم. این کلیپ کوتاه همراه با یک پیام برای طرفداران منتشر شد که از انتشار تریلر بلند و کامل در فردا خبر می‌دهد. 

سگ‌های زامبی  و پرش‌ها و پارس‌های وحشت‌آور آن‌ها همواره یکی از محبوب‌ترین المان‌های ترسناک کپکام به حساب آمده و حضور آن‌ها در این اثر به طور حتم طرفداران را بسیار خوشحال خواهد کرد. اگرچه ظاهر این حیوانات نسبت به آنچه که در سری بازی‌ها مشاهده کرده‌ایم کمی متفاوت است اما بدون شک ظاهر درشت‌تر و ترسناک‌تری که برای آن‌ها در این فیلم طراحی شده طرفداران را راضی خواهد کرد. 

هم اکنون تنها یک ماه به اکران لایو اکشن جدید Resident Evil زمان باقی است و فردا تریلر بلند این اثر منتشر خواهد شد تا طرفداران را بیش از پیش برای دیدن این اثر هیجان‌زده کند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا