تاریخ انتشار Mass Effect Trilogy Remastered لو رفته است

این بازی سه ماه پایانی سال از راه می‌رسد

تاریخ انتشار Mass Effect Trilogy Remastered لو رفته است سورنا رضایی ۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار Mass Effect Trilogy Remastered

جف گراب در جریان قسمت اخیر پادکست GamesBeat تاریخ انتشار Mass Effect Trilogy Remastered را افشا کرده است.

هالیوود طی سال‌های اخیر سعی کرد با ساخت دنباله یا نسخه‌ی بازسازی، فرنچایزهای قدیمی و محبوب خود را بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار دهد. برخی از استودیوها به اهداف خود رسیدند و برخی دیگر هم ناموفق ظاهر شدند. در همین بین، تعدادی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی هم سیاست مشابهی را اتخاذ کرده‌اند. آن‌ها تلاش دارند عناوین قدیمی خود را ریمستر یا ریمیک کرده و در اختیار مخاطبان کم سن و سال‌تر قرار دهند.

مه سال جاری میلادی بود که الکترونیک آرتز در یکی از کنفرانس‌های مالی خود اعلام کرد طی ماه‌های آینده از یک محصول ریمستر رونمایی می‌کند. اگرچه افراد حاضر در جلسه سعی کردند با مطرح کردن سوالاتی، به اطلاعات اولیه پیرامون این محصول دست یابند اما اندرو ویلسون (Andrew Wilson) مدیرعامل شرکت از پاسخ به آن‌ها طفره رفت. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شد که همگی به عرضه‌ی Mass Effect Trilogy Remastered در سال جاری میلادی اشاره داشتند.

چندی پیش قسمت جدید پادکست GamesBeat محصول وب سایت Venture Beat در فضای مجازی منتشر شد. جف گراب (Jeff Grubb) که یکی از مجریان پادکست به شمار می‌رود، در بخشی از صحبت‌های خود به تاریخ انتشار Mass Effect Trilogy Remastered اشاره کرد. طبق ادعای او، محصول جدید الکترونیک آرتز اوایل اکتبر معرفی و در همین ماه منتشر می‌شود. گراب همچنین گفت از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، احتمال هر گونه تغییر در برنامه‌ریزی‌ها وجود دارد:

طبق اطلاعاتی که هفته‌ی اخیر به دستم رسید، الکترونیک آرتز برنامه دارد Mass Effect Trilogy Remastered را در اوایل اکتبر معرفی کرده و تا پیش از به پایان رسیدن ماه، آن را عرضه کند. سال ۲۰۲۰ را پشت سر می‌گذاریم و احتمال هر گونه تغییری وجود دارد. برای همین، معرفی و عرضه‌ی آن در ماه اکتبر فعلا در حد یک احتمال باقی مانده و قطعی نشده است. با این حال، نسخه‌ی ریمستر مس افکت وجود خارجی داشته و نسبت به این موضوع هیچ شکی نداشته باشید. به اندازه‌ی کافی مدرک و شواهد دیده‌ام.

نویسنده‌ی وب سایت Venture Beat در بخش دیگری از پادکست درباره‌ی قیمت Mass Effect Trilogy Remastered صحبت کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، الکترونیک آرتز برچسب قیمتی ۶۰ دلار را در نظر گرفته است:

Star War Squadrons یک بازی ۴۰ دلاری است اما فکر می‌کنم نسخه‌ی ریمستر مس افکت یکی از محصولات ۶۰ دلاری باشد که تعطیلات امسال عرضه می‌شود. از آن‌جایی که شرایط مساعد نیست، به گزینه‌ی تاخیر هم فکر می‌کنند اما این موضوع هنوز قطعی نشده است.

جف گراب در انتها راجع به ماهیت Mass Effect Trilogy Remastered صحبت کرد. طبق گفته‌های او، با یک ریمستر معمولی مواجه هستیم و نباید انتظار یک بازسازی کامل را داشت:

مردم همیشه از من می‌پرسند: یک بازسازی کامل است یا تنها شامل بهبودهای معمول می‌شود؟ مطمئن نیستم اما این محصول احتمالا ویژگی‌های یک ریمستر معمولی را در خود داشته باشند. این چیزی است که از صحبت‌ها برداشت کردم.

اگر ادعاهای جف گراب حقیقت داشته باشد، بدون شک کمپین تبلیغاتی Mass Effect Trilogy Remastered طی روزهای آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند تا شرایط برای معرفی کامل مهیا شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا