بازی نقش‌آفرینی Remnant: From the Ashes به‌زودی در فروشگاه اپیک رایگان خواهد شد

دانلود رایگان The Alto Collection از فروشگاه اپیک

بازی نقش‌آفرینی Remnant: From the Ashes به‌زودی در فروشگاه اپیک رایگان خواهد شد سورنا رضایی ۰ ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی نقش‌آفرینی Remnant: From the Ashes

با توجه به اعلام فروشگاه اپیک گیمز، بازی نقش‌آفرینی Remnant: From the Ashes و یک عنوان دیگر طی روزهای آینده رایگان شده و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای قابل دریافت خواهند بود.

مدیران اپیک گیمز تصمیم گرفتند با گذشت مدتی از تاسیس فروشگاه خود، هر از چند گاهی به کاربران بازی‌های رایگان هدیه دهند. اگرچه حدودا دو سال از آغاز به کار فروشگاه می‌گذرد اما مورد استقبال قرار گرفتن این سیاست از سوی کاربران باعث شده تا روند اهدای بازی‌های رایگان ادامه‌دار باشد. با توجه به آمارهای رسمی، طی سال گذشته‌ی میلادی ۷۲ بازی تخفیف ۱۰۰ درصدی دریافت کردند؛ بازی‌هایی که مجموعا بیش از ۲۰۰ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده بودند.

طبق اطلاعاتی که در فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته، دو بازی Remnant: From the Ashes و Alto Collection از تاریخ ۲۳ مرداد (مصادف با ۱۳ آگوست) رایگان خواهند شد. Remnant: From the Ashes در ژانر نقش‌آفرینی ساخته شده و الهام‌گیری از فرنچایز Souls در برخی مکانیک‌های آن دیده می‌شود. داستان بازی در آینده‌ای پسا آخرالزمانی جریان دارد، زمانی که سیاره‌ی زمین به تصرف یک موجود شیطانی به نام روت درآمده و انسان‌ها برای بقای خود در پناهگاه‌هایی در زیرزمین زندگی می‌کنند. شخصیت‌ اصلی داستان یکی از بازماندگانی است که در پناهگاه Ward 13 زندگی می‌کند. او وظیفه دارد به خارج پناهگاه رفته و فورد سازنده‌ی Ward 13 را پیدا کند تا شاید به کمک او بتواند راهی برای نابودی روت بیابد.

اگرچه فرنچایز Souls روی مبارزه با شمشیر تاکید داشت اما جدیدترین ساخته‌ی گان‌فایر گیمز حول محور استفاده از سلاح‌های گرم مانند شاتگان، سلاح کمری، اسنایپر و مسلسل دستی می‌چرخد. کاربر می‌تواند هر یک از سلاح‌ها را شخصی‌سازی کرده و قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه کند. دیگر نکته‌ی جالب پیرامون بازی نقش‌آفرینی Remnant: From the Ashes به محیط‌های آن مربوط می‌شود. اگرچه خط داستانی مشخصی دارد اما محیط‌ها و دشمنان حاضر در هر بخش به صورت تصادفی ساخته می‌شوند. از همین رو، تجربه‌ی کاربران تا حدودی با یکدیگر متفاوت خواهد بود. با کلیک روی این لینک می‌توانید به صفحه‌ی بازی در فروشگاه اپیک مراجعه کنید.

عنوان Alto Collection شامل Alto’s Adventure و Alto’s Odyssey می‌شود. Alto’s Adventure در سبک سکوبازی بی‌نهایت ساخته شده است. بدین صورت که شخصیت اصلی به صورت خودکار از سمت چپ به سمت راست حرکت می‌کند و کاربر هم وظیفه دارد با لمس به موقع صفحه به او در عبور از موانع کمک کند. این بازی که سعی دارد ورزش اسنوبردسواری را تداعی کند، محصول استودیوی اسنومن (Snowman) بوده و با الهام از Tony Hawk’s Pro Skater 2 ،Monument Valley ،Journey ،Jetpack Joyride ،Tiny Wings ،Ski Safari و Windosill تولید شده است. سازندگان این بازی سه سال بعد دنباله‌ی آن را تحت عنوان Alto’s Odyssey در دسترس علاقه‌مندان قرار دادند. قسمت دوم نه تنها شامل مکانیک‌های جدیدی می‌شود، بلکه محیط آن هم تغییر کرده است. دیگر خبری از محیط‌های برفی نیست و اینبار کاربر باید در محیط‌های شنی موانع را پشت سر بگذارد. با کلیک روی این لینک می‌توانید به صفحه‌ی بازی در فروشگاه اپیک مراجعه کنید.

مطابق انتظار، دو بازی Remnant: From the Ashes و Alto Collection به مدت یک هفته رایگان بوده و پس از دریافت، برای همیشه در حساب کاربری باقی می‌ماند. اگر نحوه‌ی دریافت بازی‌ها را در فروشگاه اپیک گیمز نمی‌دانید، توصیه می‌شود این مطلب را مطالعه کنید. در ضمن، دو بازی Three Out of Ten Ep 1: Welcome to Shovelworks و Wilmot’s Warehouse هم اکنون به صورت رایگان قابل‌دریافت هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا