استودیو رمدی از افزودن Photo Mode به بازی Control صحبت می‌کند

ثبت تصاویر هنری از یک اثر سینماتیک

استودیو رمدی از افزودن Photo Mode به بازی Control صحبت می‌کند Masoudezt ۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸
افزودن Photo mode به بازی Control

استودیو رمدی اخیرا اعلام کرده است که قصد افزودن Photo Mode به بازی Control را دارد. این حالت در آینده نزدیک به بازی اضافه خواهد شد.

در تمام طول سال گذشته، وضعیت استودیو Remedy در زمینه افزودن Photo Mode به بازی Control نامشخص بود. در اسفند 1397 (مارس 2019) این استودیو اعلام کرد که عنوان جدید آن، بدون حالت Photo Mode عرضه خواهد شد؛ البته در آن زمان مشخص نبود که این ویژگی پس از عرضه بازی به آن اضافه خواهد شد یا خیر. مدت کوتاهی پس از انتشار این خبر، توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر بخش ارتباطات استودیو رمدی اعلام کرد که تیم سازنده، در نظر دارد تا ویژگی عکس گرفتن از داخل بازی را به بازی Control اضافه کند. همچنین پوها اخیرا در یکی دیگر از مصاحبه‌های خود این مسئله را دوباره تکرار کرد. هم‌اکنون استودیو سازنده به صورت رسمی، اضافه‌شدن این قابلیت را به عنوان Control را اعلام کرده است.

این خبر در صفحه‌ی رسمی توییتر بازی Control تایید شده است. یکی از کاربران در توییتی، از سازندگان پرسید که آیا قصد افزودن Photo Mode به بازی Control را دارید یا خیر؟ طولی نکشید که این سوال اینگونه پاسخ داده شد:

ویژگی Photo Mode در راه است…

متاسفانه، همانطور که در توییت منتشر شده مشاهده کردید، استودیو رمدی هنوز آمادگی لازم برای اعلام تاریخ اضافه‌ شدن این ویژگی را ندارد؛ همچنین با توجه به آن، هنوز مشخص نیست که آیا تیم سازنده هم‌اکنون در حال کارکردن روی Photo Mode هستند یا خیر. بنابراین به احتمال زیاد، در هفته‌های پیش رو اخبار بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد.

بازی Control جدیدترین پروژه استودیو رمدی است که حدود یک هفته از عرضه آن می‌گذرد. این بازی با استقبال خوبی از سوی هواداران و منتقدان رو به رو شد. از ویژگی‌های شاخص بازی Control می‌توان به داستان جذاب، سیستم درگیری و تیراندازی و جلوه‌های بصری فوق‌العاده آن اشاره نمود. این عنوان هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا