1%
  • 0/10

نام بازی چندنفره Control مشخص شد؟

ثبت نشان تجاری

نام بازی چندنفره Control مشخص شد؟ ۰ ۲۲ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی چندنفره Control

استودیو رمدی به تازگی نشان تجاری جدیدی به نام FBC: Firebreak ثبت کرده که احتمالا مربوط به بازی چندنفره Control است.

بعد از یک دهه صبر و انتظار، در نهایت دنباله سری آلن ویک در ماه‌های قبل روانه بازار شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، به لطف روایت داستان جذاب و گیم‌پلی هیجان‌انگیز تحسین هوادارها را برانگیخت. حال، به نظر می‌رسد که رمدی به طور جدی روی توسعه سری Control متمرکز شده است.

در واقع، رمدی روی دو پروژه مختلف از فرنچایز کنترل فعالیت می‌کند که یکی از آن‌ها مربوط به بازی Control 2 بوده و با نام رمزی Heron شناخته می‌شود. پروژه دوم، یک اسپین آف چندنفره و آنلاین از جهان سری کنترل است که تاکنون اطلاعاتی از آن به اشتراک گذاشته نشده و تاریخ معرفی و عرضه آن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین حین، رمدی به تازگی یک علامت تجاری جدیدی به نام FBC: Firebreak در حوزه نرم‌افزار کامپیوتر گیمینگ، پوشاک، صدا، ویدیو،محصولات مولتی‌مدیا و تصویربرداری ثبت کرده است. گمان می‌رود که این نشان در حقیقت به بازی چندنفره کنترل تعلق دارد که در حال حاضر به Condor معروف است.

اگر این گمانه‌زنی صحت داشته باشد، ظاهرا نام بازی چندنفره کنترل، همان FBC: Firebreak خواهد بود. این موضوع با کلیات بازی نیز مرتبط است؛ به طوری که در جهان کنترل، حریق (Firebreak) یک منطقه مرزی است که به صورت یک شکاف عظیم ظاهر شده و برخی مناطق را از موجودات فراطبیعی تفکیک می‌کند. به علاوه، FBC نیز ممکن است به اداره فدرال جهان کنترل اشاره کرد. این نهاد در تلاش است تا موجودات ماوراطبیعی را کنترل کند.

در طرف دیگر، برخی از بازیکن‌ها بر این باور هستند که این نشان تجاری ارتباطی با بازی چندنفره Control ندارد و مربوط به بسته الحاقی بازی Alan Wake 2 است؛ چرا که اداره فدرال کنترل در این بازی نیز حضور دارد و وقایع آلن ویک و کنترل در جهان یکسانی اتفاق می‌افتند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments