تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II به طور رسمی اعلام شد

و تاریخ انتشار Ghost of Tsushima به تعویق افتاد

تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II به طور رسمی اعلام شد مهسا سپاهی ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
The Last of Us Part II

سونی به طور رسمی تاریخ انتشار دو بازی مورد انتظار The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima را اعلام کرد.

ساعاتی پیش آقای «هرمن هالست» رئیس استودیوهای جهانی شرکت سونی در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، در مورد برنامه‌ی انتشار جدیدترین عناوین در دست ساخت استودیوهای ناتی داگ (Naughty Dog) و ساکر پانچ (Sucker Punch) پستی منتشر و از تاریخ عرضه‌ی آن‌ها رونمایی کرد. سونی با اشاره به وضعیت موجود و تغییرات پیش آمده پیرامون شیوع ویروس کرونا، به دو استودیوی ذکر شده به خاطر موفقیت‌ها و رسیدن به پایان موفقیت آمیز توسعه‌ی بازی‌های The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima تبریک گفت.

زمان زیادی است که جامعه‌ی گیمرها و بازی‌سازان شدیدا انتظار The Last of Us Part II را می‌کشند و برای انتشار آن لحظه شماری می‌کنند. حالا سونی به صورت رسمی اعلام کرده این بازی اکشن ماجراجویی در تاریخ ۳۰ خرداد (نوزدهم ژوئن) منتشر می‌شود و به انتظارها پایان می‌دهد. همچنین اثر جدید استودیو ساکر پانچ، Ghost of Tsushima، قرار است در ۲۷ تیر (هفدهم جولای) برای پلی‌استیشن 4 عرضه شود.

سونی ضمن تبریک به دو استودیوی ناتی داگ و ساکر پانچ، از زحمات آن‌ها در طول چالش‌های پیش آمده به‌خاطر ویروس کرونا قدردانی و تشکر کرد.

این تصمیم سونی، احتمالا به خاطر اتفاق تلخی است که امروز صبح اتفاق افتاد و بخش عظیمی از کات‌سین‌های The Last of Us Part II که مهم‌ترین بخش‌های داستان را لو می‌دهند، در سطح اینترنت پخش شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا