درز ویدیو‌های جدید از The Last of Us 2 حاوی تعداد زیادی اسپویلر

بخش‌های مهمی از داستان لو رفت

درز ویدیو‌های جدید از The Last of Us 2 حاوی تعداد زیادی اسپویلر عرفان خورسند ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی The Last of Us 2

اندکی پیش در اتفاقی عجیب تعدادی تصویر و ویدیو از بازی The Last of Us 2 درز کرد که به نظر حاوی اسپویلرهای متعددی از داستان بازی هستند. با سرگرمی در ادامه خبر همراه باشید.

اگر به دنبال داشتن تجربه‌ای کاملا نو از انحصاری بزرگ جدید پلی‌استیشن هستید، بهتر است این خبر را با احتیاط بیشتری دنبال کنید. چندی پیش منبعی ناشناس تعدادی ویدیو و تصویر از کات‌سین‌ها و گیم‌پلی درز کرده که اتفاقات به نظر مهمی از داستان را لو می‌دهند. هنوز دقیقا مشخص نیست که چه کسی این محتوا را منتشر کرده، اما احتمال می‌رود یکی از کارمندان استودیوی ناتی داگ باشد، چرا که به نظر این تصاویر، از نسخه‌ی مربوط به توسعه‌دهندگان است. پیش‌تر هم ویدیوهایی از این قبیل هر چند عاری از اسپویلر درز کرده بود و به نظر هم نمی‌رسد که این آخرین بار باشد.

این تصاویر اولین بار در وب‌سایت ردیت منتشر شده‌اند و ممکن است واقعی نباشند. با این حال کیفیت آنها و محتوایشان گواه بر آن است که احتمالا متعلق به خود بازی هستند. تعدادی از کات‌سین‌های درز کرده، بخش‌های مهمی از داستان بازی را لو می‌دهند. سایر عکس‌ها و ویدیو‌های منتشر شده متعلق به بخشی از منوی بازی، حالت چندنفره و قسمت‌های دیده‌نشده از گیم‌پلی هستند. ما در سرگرمی به دلیل احترام به سازندگان بازی و طرفداران مشتاق آن، از تشریح موارد افشا شده و قرار دادن لینک‌های آن‌ها خودداری کرده و به شما خوانندگان عزیز هم توصیه می‌کنیم که اگر به تجربه‌ی بی‌نقص بازی علاقه‌مند هستید، از اسپویل کردن آن برای خود و دوستانتان خودداری کنید.

انتشار The Last of Us Part II که پس از یک بار تاخیر قرار بود در انتهای ماه آینده‌ی میلادی اتفاق بیافتد، به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی لغو شد تا سونی و ناتی داگ زمان مناسب برای عرضه‌ی این بازی شدیدا مورد انتظار را پیدا کنند. سونی قطعا خیلی زود برای حذف این اطلاعات از اینترنت اقدام خواهد کرد، اما به نظر دیگر نمی‌توان جلوی پخش شدن آنها را گرفت. هنوز هیچ واکنش رسمی به این اتفاق صورت نگرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا