خرید اشتراک ایکس باکس گیم پس تنها با یک دلار

عقب‌نشینی مایکروسافت

اشتراک گیم پس

بازیکن‌ها بار دیگر با پرداخت تنها یک دلار می‌توانند اشتراک یک ماهه سرویس پی سی گیم پس یا ایکس باکس گیم پس آلتیمیت عضو شوند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت مایکروسافت به تازگی قیمت اشتراک گیم پس در شماری از کشورها را افزایش داد. از طرفی، دیگر خبری از پیشنهاد یک دلاری برای عضویت در گیم پس نبود. با این حال، گویا ردموندی‌ها از این سیاست خود عقب‌نشینی کرده و بار دیگر پیشنهاد ویژه‌ای برای بازیکن‌ها ارائه می‌دهند.

به بیان دقیق‌تر، بازیکن‎‌ها بار دیگر می‌توانند با پرداخت تنها یک دلار، به سرویس ایکس باکس گیم پس آلتیمیت یا پی سی گیم پس ملحق شوند و به مدت یک ماه از تمام مزایای آن استفاده کنند. دقت داشته باشید که این پیشنهاد صرفا برای افرادی است که تا به امروز در سرویس گیم پس عضو نشده‌اند. از طرفی، این پیشنهاد یک دلاری صرفا برای ماه نخست بوده و در صورت تمدید، باید هزینه کامل حق عضویت را پرداخت کنید.

هنوز مشخص نیست که این پیشنهاد تا چه زمانی در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد داشت. با توجه به اینکه این ویژگی پیش‌‎تر حذف شده بود، ممکن است که عضویت یک دلاری در گیم پس نیز برای یک مدت زمان محدود در دسترس باشد. از این رو، اگر به دنبال ورود به سرویس گیم پس هستید، این پیشنهاد را از دست ندهید و همین حالا به جمع خانواده بزرگ گیم پس بپیوندید.

سرویس اشتراکی ایکس باکس که برای نخستین بار کار خود را در سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز کرد، کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک‌های ماهانه، سه ماهه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی مستمر مایکروسافت، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که از جدیدترین آثار آن می‌توان به بازی GTA V و همچنین FIFA 23 اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا