آیا نسخه‌ی ریمستر Red Dead Redemption به زودی منتشر می‌شود؟

ظاهرا راکستار گیمز سرانجام به خواسته‌ی طرفداران را برآورده ساخته است

نسخه‌ی ریمستر Red Dead Redemption

اگر اطلاعات قرار گرفته در فروشگاه آمازون صحت داشته باشند، نسخه‌ی ریمستر Red Dead Redemption به زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

مدتی پس از اینکه راکستار گیمز Red Dead Redemption 2 را معرفی کرد، شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه محصول مورد نظر به همراه نسخه‌ی ریمستر Red Dead Redemption عرضه می‌شود. سومین نسخه‌ی مجموعه‌ی رد دد در اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و برخلاف ادعای مطرح شده، خبری از نسخه‌ی ریمستر نبود. با این حال، طرفداران طی دو سال گذشته منتظر بوده‌اند تا ریمستر یکی از بازی‌های تحسین شده‌ی سال ۲۰۱۰ سرانجام معرفی و عرضه شود؛ اتفاقی که ظاهرا فاصله‌ی چندانی با آن نداریم.

یکی از کاربران ردیت اخیرا عبارت Red Dead Redemption Remaster را در گوگل جستجو کرد. در کمال ناباوری، یکی از نتایج به فروشگاه آمازون اختصاص داشت که این محصول را با قیمت ۴۹.۹۹ دلار و برای انتشار در ۲۰ آذر (مصادف با ۱۰ دسامبر) لیست کرده است. وقتی کاربر روی لینک کلیک کرد، به صفحه‌ی نخست فروشگاه آمازون برده شد. با این حال، قرارگیری همچین لینکی در لیست نتایج گوگل کافی بود تا امیدها برای تجربه‌ی دومین رد دد روی پلتفرم‌های نسل هشتمی و نهمی بار دیگر زنده شود. البته دو نکته پیرامون اطلاعات افشا شده وجود دارد که اشاره به آن‌ها خالی از لطف نیست؛ نکاتی که از صحت نداشتن جزئیات خبر می‌دهند.

نکته‌‌ی اول، به واکنش‌هایی مربوط می‌شود که لو رفتن تاریخ انتشار ریمستر Red Dead Redemption در پی داشته است. اکانت توییتری Rockstar Intel مدعی شد قرار گرفتن لینک آمازون در لیست نتایج گوگل، حاصل جستجوهای بی‌شمار کاربران بوده است. Yann2295 اینسایدر معروف صنعت بازی‌های ویدیویی هم ادعای مشابهی را مطرح کرد. نکته‌ی دوم، به تاریخ انتشار مربوط می‌شود. اگر اطلاعات صحت داشته باشند، Cyberpunk 2077 و محصول جدید راکستار گیمز همزمان در بازاراهای جهانی عرضه می‌شوند که اتفاق دور از ذهنی است. ناشر آمریکایی به خوبی می‌داند تازه‌ترین اثر سازندگان The Witcher در لیست انتظار بسیاری قرار داشته و این موضوع می‌تواند به میزان فروش بازی‌اش لطمه بزند.

داستان Red Dead Redemption مدتی پس از Red Dead Redemption 2 جریان دارد. همسر و فرزند جان مارستون توسط نیروهای حکومتی گروگان گرفته شده‌اند و او هم برای آزادسازی عزیزترین افراد زندگی‌اش مجبور می‌شود مقابل سه نفر از اعضای گروه سابق ایستاده و عدالت را در قبالشان برقرار کند. این بازی دارای محیطی جهان باز بوده و کاربر می‌تواند به صورت آزادانه در نسخه‌ی تخیلی مناطق غربی ایالات متحده‌ی آمریکا و همچنین مکزیک به گشت و گذار بپردازد. در ضمن، اقداماتی که کاربر در طول بازی انجام می‌دهد روی نحوه‌ی تعامل شخصیت‌های غیرقابل‌کنترل با پروتاگونیست تاثیر می‌گذارند.

Red Dead Redemption ضمن دریافت بازخوردهای مثبت و کسب جوایز مختلف، فروش بالایی را هم تجربه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا