1%
  • 0/10

اشاره فروشگاه اپیک گیمز به عرضه Red Dead Redemption برای کامپیوتر

شایعه‌ها تمامی ندارند

اشاره فروشگاه اپیک گیمز به عرضه Red Dead Redemption برای کامپیوتر ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه Red Dead Redemption کامپیوتر

بر اساس اطلاعات لو رفته در فروشگاه اپیک گیمز، به نظر می‌رسد بازی Red Dead Redemption به‌زودی برای کامپیوتر عرضه می‌شود.

حدود 14 سال پیش بود که اولین بازی وسترن استودیوی راکستار گیمز تحت عنوان رد دد ردمپشن روانه بازار شد؛ اثری که به لطف جهان وسیع و پرجزئیات، گیم‌پلی هیجان‌انگیز و روایت داستان درگیرکننده به عنوان یکی از شاهکارهای صنعت بازی‌ها یاد می‌شود که البته برخلاف کاربرهای کنسول‌ها، پی‌سی بازها از تجربه آن محروم هستند.

در واقع، به خاطر رویکرد آن دوره راکستار گیمز، بازی رد دد ردمپشن برخلاف نسخه دوم برای کامپیوتر منتشر نشده است. با این حال، گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که این سیاست بعد از گذشت بیش از یک دهه تغییر یافته و راکستار گیمز به‌زودی بازی Red Dead Redemption را به دست کاربرهای پی‌سی می‌رساند.

ماجرا از این قرار است به تازگی بازی‌های ریمیک فاینال فانتزی ۹، رد دد ردمپشن و The Last of Us Part 2 و Final Fantasy 16 در فروشگاه اپیک گیمز لیست شده‌اند که بر این اساس، می‌توان گفت که انتشار این عناوین پرطرفدار برای پلتفرم کامپیوتر تا حدودی قطعی است. هرچند که این گفته‌ها توسط منابع رسمی تایید نشده است.

این اولین باری نیست که گزارش‌هایی مبنی بر عرضه Red Dead Redemption برای کامپیوتر به گوش می‌رسد. اگر خاطرتان باشد، مدتی پیش نیز یکی از افشاگرهای معروف در پیامی اعلام کرد که با توجه به اطلاعات لو رفته از لانچر اختصاصی راکستار گیمز، پورت پی سی این بازی در راه است.

گفتنی است بازی Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد. پورت جدید این بازی سال گذشته میلادی به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت که صرفا کیفیت بصری و گرافیک فنی آن به طور جزئی ارتقا یافته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments