نقشه‌ای مشابه نقشه Rebirth Island برای وارزون ۲.۰ منتشر می‌شود

نقشه Rebirth Island با ما خداحافظی کرد؟ مشکلی نیست!

نقشه Rebirth Island در وارزون ۲.۰

نقشه Rebirth Island در وارزون ۲.۰ می‌توانست ایده‌ای فوق العاده باشد، اما طبق شایعات اخیر توسعه دهندگان سری بازی کالاف دیوتی ایده‌ای حتی بهتر از ایده ما دارند. طبق اطلاعات تازه انتشار یافته نقشه‌ای مشابه نقشه Rebirth Island با نام Return به زودی وارد Call of Duty Warzone 2.0 خواهد شد.

در حدود یک ماه از انتشار بازی وارزون ۲.۰ گذشته و کاربران بسیاری را طی این مدت به خود جذب کرده است. در حالی که نسخه ابتدایی این بازی از نو و البته با امکانات کمتر آنلاین شده، کمتر کسی به سراغ آن رفته و اکثر کاربران به تجربه نسخه دوم پرداخته و از آن لذت می‌برند. اشاره شد که نسخه ابتدایی بازی با امکانات کمتری نسبت به گذشته از نو عرضه شده و از جمله امکانات حذف شده این بازی می‌توان به حذف تو نقشه‌های کوچک‌تر این عنوان یعنی Rebirth Island و Fortune’s Keep اشاره داشت. حال طی شایعاتی جدید اینگونه به نظر می‌رسد که ما شاهد بازگشت نسخه جدید Rebirth Island در وارزون ۲.۰ خواهیم بود.

به گزارش مجله معتبر Insider Gaming، به تازگی عکس‌هایی از نقشه‌ای با نام Return به معنای بازگشت در شبکه‌های اجتماعی به انتشار رسیده که شباهت بسیار زیادی به نقشه Rebirth Island دارد. این نقشه نه تنها از لحاظ ظاهری، بلکه از لحاظ اندازه نیز بسیار کوچک‌تر از نقشه اصلی بازی بوده و به اندازه نقشه Rebirth Island است و احتمالا شاهد حالت‌های Resurgence، Ground War و البته DMZ در آن خواهیم بود. در زمان انتشار این مطلب، خبر انتشار یافته توسط توسعه دهندگان تایید نشده است.

اینگونه به نظر می‌رسد که به دلیل برخی مشکلات پیش آمده در شرکت اکتیویژن (Activision) آن‌ها علاقه‌ای به لو رفتن نقشه‌ها و به طور کلی برنامه‌های خود پیش از اعلام رسمی ندارند، با این حال نقشه Return تا به حال توسط هزاران نفر دیده شده است. همانطور که اشاره شد نقشه Return به مراتب کوچک‌تر از ال مزرح (Al-Mazrah) بوده و طبق اطلاعات انتشار یافته در بخش DMZ تعداد کاربران این نقشه از نقشه ال مزرح نیز کمتر خواهند بود.

اگر به خاطر داشته باشید، مدت زمان قابل توجهی پس از انتشار نسخه ابتدایی وارزون نقشه Rebirth Island به این بازی افزوده شد و بسیاری این اتفاق را به این دلیل دانسته که نقشه کوچک‌تر Rebirth Island اولین تجربه نقشه کوچک در بازی وارزون بود و همانطور که مشاهده می‌کنید، مدهای جدید با سرعت بیشتری به وارزون ۲.۰ افزوده شده و گمان داریم فاصله زیادی با حضور نقشه Return در وارزون ۲.۰ نداشته باشیم. نکته قابل توجه این بوده که نقشه Return ممکن است همین حالا نیز در بازی وجود داشته باشد. اگر به خلیج نقشه ال مزرح بروید، جزیره‌ای خارج از دسترس را مشاهده می‌کنید که شباهت بسیاری به نقشه Return دارد.

کاربران نسخه اصلی وارزون که علاقه بسیاری به نقشه Rebirth Island داشتند، احتمالا به زودی نقشه‌ای که به مذاق آن‌ها خوش بیاید را دریافت کرده و بار دیگر می‌توانند تنش حداکثری را این بار در بازی وارزون ۲.۰ تجربه کنند. نظر شما درباره نقشه Return، نقشه‌ای مشابه نقشه Rebirth Island در وارزون ۲.۰ چیست؟ فکر می‌کنید این نقشه نیز مانند Rebirth Island موفق شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا