1%
  • 0/10

اولین تصویر Rebel Moon 2 به نبردی میخکوب کننده اشاره دارد

قسمت اول هنوز منتشر نشده است!

اولین تصویر Rebel Moon 2 به نبردی میخکوب کننده اشاره دارد ۰ ۰۴ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک

در حالی که هنوز قسمت اول منتشر نشده، سرویس استریم نتفلیکس اولین تصویر Rebel Moon 2 را با همکاری مجله Empire منتشر کرده است.

زک اسنایدر (Zack Snyder) که آثار شاخصی مانند Man of Steel و Zack Snyder’s Justice League را در پرونده هنری خود دارد، اخیراً روی یک فیلم حماسی کار کرده است. این اثر Rebel Moon – Part One: A Child of Fire نام داشته و قسمت اول یک دوگانه محسوب می‌شود. داستان در یک قمر جریان داشته که مردمانش به کشاورزی مشغول هستند. ارتشی بیرحم ناگهان از راه رسیده و یک غریبه مرموز به تنها امید مردم کشاورز پیشه تبدیل می‌شود.

نتفلیکس با همکاری مجله Empire اولین تصویر Rebel Moon 2 را منتشر کرده است. تصویر مزبور شخصیت اصلی را حین مبارزه با نیروهای دشمن نشان می‌دهد که احتمالاً از صحنه‌های جذاب و میخکوب کننده قسمت دوم خواهد بود:

امپایر همچنین مصاحبه‌ای را با زک اسنایدر درباره عنوان قسمت اول Rebel Moon انجام داده است. طبق گفته فیلمساز آمریکایی، Child of Fire (فرزند آتش) می‌تواند به دو شخصیت اشاره داشته باشد:

Child of Fire می‌تواند دو معنی متفاوت داشته باشد. فرزند آتش می‌تواند اشاره‌ای به شاهدخت ایسا باشد. ربات‌هایی که با نام جیمی شناخته می‌شود و شخصیت آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) یکی از آن‌ها است، به منظور محافظت از شاهدخت ساخته شده بودند و وقتی او به قتل رسید، دیگر هدفی نداشتند.

کورا [همان غریبه مرموز] هم می‌تواند فرزند آتش باشد. او بخاطر جنگ یتیم و خانه‌اش به آتش کشیده شد و به اجبار به ارتش پیوست. نام مستعار کورا همچنین زخم زننده [Scargiver] است که در ارتباطش با شاهدخت ایسا ریشه دارد.

فیلم Rebel Moon در تاریخ یک دی ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۲ دسامبر) از طریق نتفلیکس منتشر خواهد شد. قسمت دوم هم برای عرضه در تاریخ ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۹ آوریل سال ۲۰۲۴) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments