1%
  • 0/10

تماشا کنید: نمایش نبردی تمام عیار در تیزر فیلم Rebel Moon 2

نویسنده به انتقادات پاسخ می‌دهد

تماشا کنید: نمایش نبردی تمام عیار در تیزر فیلم Rebel Moon 2 ۰ ۰۳ دی ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

در حالی که مدت زیادی از انتشار قسمت اول نمی‌گذرد، سرویس استریم نتفلیکس تریلر فیلم Rebel Moon 2 را به اشتراک گذاشته است.

زک اسنایدر (Zack Snyder) و کرت جانستاد (Kurt Johnstad) حدوداً سه دهه پیش و در حالی که مشغول تحصیل در دانشگاه بودند، نخستین بار درباره ایده یک فیلم سینمایی بحث و گفتگو کردند؛ ایده‌ای که پس از تغییرات متعدد سرانجام در قالب Rebel Moon – Part One: A Child of Fire از طریق سرویس استریم نتفلیکس در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

همان‌طور که از نحوه نامگذاری‌اش می‌توان حدس زد، فیلم Rebel Moon از جنگ ستارگان (Star Wars) تاثیر گرفته است. داستان درباره مردمان یک قمر به نام ولدت است که تنها در کشاورزی مهارت دارند. با از راه رسیدن ارتش یک امپراتوری ظالم، دست به دامان غریبه‌ای به نام کورا می‌شوند تا راهی برای مقابله بیابد. او هم تصمیم می‌گیرد به نقاط مختلف کهکشان سفر کرده و گروهی را برای نبرد با ارتش امپراتوری دور هم جمع کند.

نتفلیکس دو روز پیش Rebel Moon – Part One: A Child of Fire را در دسترس مشترکان خود قرار داد. در حالی که مدت زیادی از این اتفاق نمی‌گذشت، تیزر فیلم Rebel Moon 2 از راه رسید. این ویدیو بیشتر از یک دقیقه زمان داشته و شخصیت‌های اصلی داستان و همچنین ساکنان ولدت را نشان می‌دهد که برای آخرین نبرد با نیروهای امپراتوری آماده می‌شوند.

تیزر فیلم Rebel Moon 2 یک نکته قابل توجه دیگر را هم در خود جای داده است. با توجه به آنچه در بخش‌های کوتاهی از ویدیو دیده می‌شود، قسمت دوم Rebel Moon از طریق فلش بک به گذشته ژنرال تایتوس می‌پردازد؛ شخصیتی که مانند کورا عضوی از ارتش امپراتوری بود اما بنا به دلایلی تصمیم گرفت راهش را از همرزمانش جدا کند.

یکی از انتقادات به فیلم Rebel Moon، روایت قصه‌ای ناقص بوده است. کرت جانستاد در بخشی از مصاحبه اخیر خود با Variety گفت فیلمنامه اولیه ۲۰۰ صفحه داشت که پس از حذفیات به رقم ۱۳۶ رسید. او توضیح داد زک اسنایدر تمایل نداشت چنین فیلمنامه‌ای را جلوی دوربین ببرد؛ زیرا توضیحات مربوط به جهان خیالی داستان حذف شده بودند. در نتیجه، تصمیم گرفته شد داستان در دو قسمت روایت شود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Rebel Moon – Part Two: The Scargiver در تاریخ ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۹ آوریل سال ۲۰۲۴ میلادی) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments