1%
  • 0/10

زک اسنایدر اطلاعاتی را از روند ساخت فیلم Rebel Moon 3 منتشر کرد

در حالی که قسمت اول هنوز نیامده است

زک اسنایدر اطلاعاتی را از روند ساخت فیلم Rebel Moon 3 منتشر کرد ۰ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Rebel Moon 3

اگرچه قسمت‌های اول و دوم هنوز به سرویس استریم نتفلیکس نیامده‌اند، زک اسنایدر مشغول ساخت فیلم Rebel Moon 3 است.

زک اسنایدر (Zack Snyder) یک فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی است که بواسطه کار روی آثار ابرقهرمانی مانند Man of Steel و Zack Snyder’s Justice League شناخته می‌شود. او از چند سال پیش همکاری خود را با نتفلیکس آغاز کرده و در طول این مدت دو فرنچایز ساخته است: اولین فرنچایز، Army of the Dead است که زامبی محور بوده و هم اکنون دو فیلم سینمایی از آن در دسترس قرار دارد؛ دومین فرنچایز هم Rebel Moon نامگذاری شده و می‌توان آن را نسخه بزرگسالانه جنگ ستارگان (Star Wars) توصیف کرد.

ماه سرکش با الهام از Seven Samurai ساخته شده و درباره یک غریبه است که می‌خواهد با تشکیل گروهی از مزدوران، مردم ساکن در یک قمر را از شر ارتشی ظالم و ستمگر نجات دهد. قصه ماه سرکش به دو فیلم با نام‌های Rebel Moon – Part One: A Child of Fire و Rebel Moon – Part Two: The Scargiver تقسیم شده که هنوز هیچ کدامشان منتشر نشده‌اند. با این حال، بنظر می‌رسد زک اسنایدر نسبت به موفقیت فرنچایز جدیدش کاملاً مطمئن است.

زک اسنایدر اخیراً پای مصاحبه با رسانه The Hollywood Reporter نشسته و در بخشی از آن ساخت فیلم Rebel Moon 3 را تایید کرده است. به بیان دقیقتر، او مشغول نوشتن فیلمنامه قسمت سوم بوده تا در صورت مساعد بودن شرایط آن را جلوی دوربین ببرد. البته اسنایدر تاکید داشته نتفلیکس (Netflix) هنوز به ساخت قسمت سوم چراغ سبز نشان نداده است. در ضمن، او بصورت همزمان روی دنباله‌ها و اسپین آف‌های Army of the Dead هم کار می‌کند.

تریلر فیلم Rebel Moon توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرده و باعث شده اثر جدید زک اسنایدر در لیست انتظار بسیاری قرار بگیرد. جدا از نمایش‌های جذاب، بازیگران سرشناسی هم در این اثر حضور دارند که برای مثال می‌توان به سوفیا بوتلا (Sofia Boutella)، چارلی هونام (Charlie Hunnam)، آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) و ری فیشر (Ray Fisher) اشاره کرد.

در پایان، فیلم Rebel Moon در تاریخ یک دی ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۲ دسامبر) منتشر خواهد شد. قسمت دوم هم برای عرضه در تاریخ ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۹ آوریل سال ۲۰۲۴) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments