مارکو آسنسیو به نمایندگی از باشگاه رئال مادرید قهرمان مسابقات لالیگای FIFA 20 شد

تمامی مبالغ بدست آمده از این مسابقات جهت مبارزه با کرونا به موسسه یونیسف اهدا می‌شود

قهرمان مسابقات لالیگای FIFA 20

باشگاه رئال مادرید، به لطف هنرنمایی مارکو آسنسیو قهرمان مسابقات لالیگای FIFA 20 شد.

شیوع ویروس کرونا (کووید-۱۹)، منجر به تعطیلی بسیاری از تورنومنت‌های ورزشی در سراسر جهان شده و اسپانیا هم از این قاعده مستثنی نیست. به همین جهت، لالیگا تصمیم گرفت تا در قالب بازی FIFA 20، یک جام برگزار کند که از هر ۲۰ باشگاه حاضر در لیگ اسپانیا یک نماینده در آن حضور داشته باشد.

مارکو آسنسیو، ستاره ۲۴ ساله اسپانیایی به نمایندگی از باشگاه رئال مادرید در این رقابت‌ها حضور داشت. او توانست به مرحله پایانی این مسابقات برسد و در مرحله آخر با شکست آیتور رویبال از باشگاه لگانس با نتیجه ۴ بر ۲ عنوان قهرمان مسابقات لالیگای FIFA 20 را به خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است که درآمد بدست آمده از این مسابقات ۱۴۰ هزار یورو است که تمامی این مبلغ جهت مبارزه با ویروس کرونا که تا به حال ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر قربانی گرفته، به موسسه یونیسف اهدا می‌شود. مارکو آسنسیو در این باره نوشت:

این یک تورنومنت بسیار دیدنی بود. هدف از برگزاری این مسابقات این بود تا اوقات خوبی را سپری کنیم، بخندیم و در این شرایط سخت و دشوار دیگران را سرگرم کنیم و در نهایت تمامی مبالغ جمع شده حاصل از این مسابقات را جهت مبارزه با کووید-۱۹ صرف کنیم.

جالب است بدانید، سرخی روبرتو به نمایندگی از باشگاه بارسلونا قرار بود در این مسابقات به رقابت بپردازد؛ اما به دلیل قرارداد ۴ ساله آبی و اناری‌ها با کونامی برای حضور این باشگاه در بازی‌های مجموعه‌ی PES، این شرکت ژاپنی به بارسلونا اجازه حضور در این رقابت‌ها را نداد و باشگاه کاتالانی به ناچار در همان وهله اول مجبور به کناره‌گیری از این رقابت‌ها شد.

لازم به ذکر است که متاسفانه در روز شنبه، لرنزو سانز، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید در اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. همچنین، کلیه اعضای لوس بلانکوس بعد از ابتلای یکی از بازیکنان بسکتبال این باشگاه به کرونا، به قرنطینه رفتند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا