Razer یک میلیون ماسک جراحی برای مقابله با ویروس کرونا تولید می‌کند

کمک‌رسانی شرکت آمریکایی به خط مقدم مبارزه با COVID-19

Razer

مدیرعامل شرکت تولید‌کننده‌ی تجهیزات گیمینگ Razer خبر از اقدام تحسین‌برانگیز این شرکت برای تولید ماسک جراحی و اهدای آن به سازمان‌های مربوطه داد.

مین-لینگ تائو، هم‌موسس و مدیرعامل ریزر، چندی پیش از طریق یک رشته‌توییت اعلام کرد که کارکنان و مهندسان شرکتش طی چند روز گذشته سخت مشغول کار بوده‌اند تا برخی از خطوط تولید را با اعمال تغییراتی برای تولید ماسک‌های جراحی بهداشتی تجهیز کنند. به گفته‌ی تائو، با وجود آنکه تقاضا برای محصولات مخصوص بازی این شرکت بعد از شیوع ویروس کرونا و خانه‌نشینی مشتریان بالا رفته، اما Razer به وظیفه‌ی خود برای کمک به بهبود اوضاع در این شرایط بحرانی واقف است و فارغ از حیطه‌ی فعالیت خود، قصد کمک‌رسانی دارد:

طی چند روز گذشته، طراحان و مهندسان ما در شیفت‌های ۲۴ ساعته کار کرده‌اند تا برخی از خطوط تولید موجود را برای تولید ماسک‌های جراحی تغییر کاربری دهیم و بتوانیم آنها را به کشورهای مختلف دنیا اهدا کنیم. ما قصد داریم ۱ میلیون ماسک را به سازمان‌های بهداشتی کشورهای مختلف در سطح جهان اهدا کنیم. برای شروع، با مقامات مربوطه در سنگاپور (مقر جنوب شرق آسیای Razer) در تماس بوده‌ایم تا برخی از محموله‌های اولیه برای مبارزه آنها با شیوع COVID-19 را در اختیارشان قرار دهیم.

این اقدام تحسین‌برانگیز شرکت ریزر قطعا کمک فراوانی به مبارزه با ویروس مرگبار کرونا می‌کند که تاکنون جان بیش از ۹۰۰۰ نفر را در سرتاسر دنیا گرفته و موجب لغو بسیاری از رویدادهای فناوری و ورزشی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا