1%
  • 0/10

صدرنشینی Raya And The Last Dragon در باکس آفیس داخلی ادامه دارد

این اثر نزدیک به شش میلیون دلار فروخت

صدرنشینی Raya And The Last Dragon در باکس آفیس داخلی ادامه دارد ۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
صدرنشینی Raya And The Last Dragon

طبق مطلبی که ساعاتی قبل روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفت، صدرنشینی Raya And The Last Dragon برای دومین هفته‌ی متوالی ادامه دارد.

در حالی که رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و اجرای محدودیت‌های اجتماعی همچنان ادامه دارد، واکسیناسیون سرعت بیشتری به خود گرفته است. این موارد دست به دست هم داده‌اند تا نرخ ابتلا به ویروس کرونا در بسیاری از مناطق کاهش یافته و شرایط برای بازگشت شهروندان به زندگی عادی مهیا باشد. در همین حین، تعداد سینماهای فعال روز به روز افزایش می‌یابد، هر چند آمارها همچنان ناامیدکننده است. طبق اطلاعات رسمی، نزدیک به شش هزار سالن پخش فیلم در ایالات متحده‌ی آمریکا و کانادا (باکس آفیس داخلی) وجود دارد که از این تعداد، تنها ۵۱ درصدشان فعالیت دارند. انتظار می‌رود این رقم طی هفته‌های آتی افزایش یابد.

با توجه به مطلب اخیر وب سایت Deadline پیرامون باکس آفیس داخلی، صدرنشینی Raya And The Last Dragon برای دومین هفته‌ی متوالی ادامه دارد. این اثر که در بیش از ۲ هزار سالن اکران می‌شود، طی هفت روز گذشته ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار فروخت تا رتبه‌ی نخست را به دست بیاورد. میزان فروش رایا و آخرین اژدها نسبت به هفته‌ی افتتاحیه نزدیک به ۳۵ درصد افت داشته است. در ضمن، محصول جدید والت دیزنی در بازارهای خارجی ۱۱ میلیون و ۵ هزار دلار فروخت تا مجموع فروشش در هفته‌ی دوم، چیزی نزدیک به ۱۷ میلیون دلار باشد. فروش کلی این اثر اکشن در حال حاضر ۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار است. بد نیست بدانید برای ساختش نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار هزینه شد.

Tom & Jerry، در رتبه‌ی دوم دیده می‌شود. اثر جدید وارنر در هفته‌ی گذشته ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار فروخت که خبر از افت ۴۱ درصدی در مقایسه با دو هفته‌ی قبل می‌دهد. این اثر طی ۱۵ روز آینده از طریق سرویس استریم HBO Max در دسترس بوده و سپس به انحصاری سینماها تبدیل خواهد شد. Raya And The Last Dragon هم شرایط نسبتا مشابهی دارد. افرادی که واکسینه نشده و ریسک خروج از خانه را نمی‌پذیرند، می‌توانند از طریق دیزنی پلاس به تماشای اثر جدید والت دیزنی بپردازند. آن‌ها برای اینکار نه تنها به اشتراک دیزنی پلاس نیاز دارند، بلکه باید مبلغ ۳۰ دلار را به صورت جداگانه بپردازند. در ضمن، رایا و آخرین اژدها برخلاف Tom & Jerry قرار نیست انحصاری سالن‌های پخش باشد.

Chaos Walking مانند هفته‌ی گذشته به رتبه‌ی سوم باکس آفیس داخلی بسنده کرده است. این فیلم تام هالند (Tom Holland) و دیزی ریدلی (Daisy Ridley) را در نقش‌های اصلی خود دارد. علاوه بر این، مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) و نیک جوناس (Nick Jonas) هم در تیم بازیگری حضور دارند. با این حال، بازخوردهای منفی منتقدان باعث شده اثر جدید لاینزگیت در باکس آفیس چندان مورد استقبال قرار نگرفته و فروش پایینی را تجربه کند. Chaos Walking در دومین هفته‌ی اکران خود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروخت که نزدیک به ۴۰ درصد کمتر از هفته‌ی گذشته است. رتبه‌ی چهارم، به Boogie رسید. این فیلم موفق شد ۷۳۰ هزار دلار بفروشد.

The Croods: A New Age، در رتبه‌ی پنجم قابل‌مشاهده است. محصول خانوادگی یونیورسال پیکچرز فروشی ۵۲۰ هزار دلاری را به ثبت رساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments