1%
  • 0/10

آیا سم فیشر به عنوان اپراتور به Rainbow Six Siege خواهد آمد؟

بازگشت مامور ویژه در قالب اپراتور Rainbow Six Siege؟

آیا سم فیشر به عنوان اپراتور به Rainbow Six Siege خواهد آمد؟ ۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
سم فیشر به عنوان اپراتور به Rainbow Six Siege

شایعات از احتمال حضور شخصیت محبوب فرنچایز Splinter Cell، سم فیشر به عنوان اپراتور بعدی Rainbow Six Siege خبر می‌دهند.

با توجه به اسناد فاش شده، به نظر می‌رسد اسم‌رمز اپراتورهای بعدی Rainbow Six Siege افشا شده است؛ Scout – ECH Echelon/Third Echelon اسم رمز اپراتور بعدی است که احتمالا به سازمان مخفی NSA اشاره دارد که سم فیشر از دنیای اسپلینترسل هم یکی از اعضای آن به‌حساب می‌آید.

البته بسیاری معتقدند که این موضوع با نقشه‌ی راه سال پنجم Rainbow Six Siege مطابقت ندارد. بسیاری از اپراتورهای شناخته شده برای فصل پنجم تحت لوگوی Nighthaven حضور دارند. با این‌حال، یکی از اعضای یوبی‌سافت در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که همه‌ی اپراتورهای فصل بعدی تحت لوگوی Nighthaven نخواهند بود.

با توجه به موارد گفته شده، به‌نظر می‌رسد که برنامه‌های تیم توسعه‌دهنده برای اپراتورهای فصل سوم از زمان انتشار نقشه‌راه تغییر کرده باشد و ممکن است شاهد تایید شایعات و حضور سم فیشر در بازی Rainbow Six Siege باشیم. در پی همین موضوع، وب‌سایت Dualshockers مصاحبه‌ای را با طراح بازی، جین باپتیسه هاله (Jean-Baptiste Halle) انجام داده است. از هاله پرسیده شده است که دوست دارد کدام یک از شخصیت‌های دیگر آی‌پی‌های یوبی‌سافت به بازی اضافه شود، که پاسخ داد:

شخصیت‌های بسیاری وجود دارد که می توانند گزینه‌های جذابی برای اضافه شدن به فهرست اپراتورها باشند. به اپراتورهایی که امسال به بازی اضافه می‌شوند، توجه ویژه‌ای داشته باشید، چرا که ممکن است افراد مهمی در میان آن‌ها باشند. این تنها چیزی است که می‌توانم تا این زمان بگویم.

اظهارات هاله به تمایل وی به اضافه شدن اپراتوری از دیگر آی‌پی‌های یوبی‌سافت اشاره دارد و همه علائم نشان می‌دهند که این آیپی، Splinter Cell خواهد بود. البته همه این موارد صرفا تخمین‌های هستند که برای تایید یا تکذیب صحت آن‌ها باید تا اعلام رسمی یوبی‌سافت صبر کرد.

در آخر بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی دردسترس است. با اعلام یوبیسافت این عنوان برای کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments