بازی Rage 2 به‌زودی در فروشگاه اپیک گیمز رایگان می‌شود

هدایای اپیک گیمز تمامی ندارد!

بازی Rage 2 اپیک گیمز

بر اساس تازه‌ترین بیانیه‌ی کمپانی اپیک گیمز، بازی پرطرفدار Rage 2 به همراه اثر Absolute Drift از روز ۳۰ بهمن به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار می‌گیرد.

از زمانی که فروشگاه اپیک گیمز تاسیس شد، به طور معمول هر هفته شاهد انتشار بازی‌های رایگان در این پلتفرم هستیم. این اقدامات در راستای افزایش جامعه‌ی فروشگاه و آغاز رقابت جدی با استیم صورت گرفته که تا حد زیادی می‌توان از آن به عنوان یک سیاست موفق یاد کرد. در ابتدا و شروع کار، اپیک گیمز استور صرفا به انتشار رایگان عناوین مستقل و کوچک بسنده کرده بود، لیکن به مرور عناوین شناخته‌شده و معروفی همچون GTA V، پرفروش‌ترین و موفق‌ترین بازی تاریخ، به صورت رایگان تقدیم کاربران شد که تمامی این اقدام‌ها محبوبیت فروشگاه در میان بازیکنان رایانه‌ی شخصی را دو چندان کرده و در طول سال‌های اخیر میلیون‌ها نفر به جمع کاربران این پلتفرم جدید محلق شده‌اند.

هفته‌ی پیش بود که دو بازی Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه اپیک گیمز به طور رایگان در دسترس بازیکنان قرار گرفت. عناوینی که بی‌شک تجربه‌ی آن‌ها خالی از لطف نیست و شما را برای ساعت‌ها و چه بسا روزهای متوالی به خود سرگرم می‌کنند. حال در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که هدایای ویژه‌ی اپیک گیمز برای کاربران رایانه‌ی شخصی تمامی ندارد و این فروشگاه طی هفته‌ی آینده، دو بازی مهیجی را برای پی‌سی‌بازها در نظر گرفته است.

به بیان دقیق‌تر، چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های رایگان هفته‌ی آینده فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد که شامل دو بازی ارزشمند Rage 2 و Absolute Drift می‌شود. بدون هیچ شک و تردیدی، ریج 2 به عنوان برجسته‌ترین آثار رایگان امسال این پلتفرم محسوب می‌شود که برای اولین بار در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی توسط کمپانی نامدار بتزدا سافت‌ورکس (Bethesda Softworks) راهی بازار شد. این عنوان که توسط استودیوی آی‌دی سافت‌ور (id Software) و آوالانچ (Avalanche) ساخته شده، یک اثر تیراندازی جهان‌باز در دنیای آخرالزمانی است و حوادث و اتفاقات نسخه‌ی پیشین مجموعه را دنبال می‌کند.

داستان بازی تقریبا ۳۰ سال بعد از حوادث نسخه‌ی اول جریان دارد؛ جایی که گروهی به نام The Authority به رهبری ژنرال کراس (General Cross) بعد از ویرانی شهرها، حاکمیت را به دست گرفته است. نفر اول فرقه فردی فناناپذیر به‌حساب می‌آید و اسلحه‌های معمولی تاثیری روی آن نمی‌گذارد. به همین خاطر، شما در نقش یک ناجی، باید در دنیای عجیب و غریب و پر هرج و مرج، سلاح بیولوژیکی را بازسازی کرده و با کشتن و نابودی این فرقه‌ی ضحاک، خود را از این شرایط سخت و دشوار نجات دهید.

دومین بازی رایگان هفته‌ی بعد فروشگاه اپیک گیمز، Absolute Drift نام دارد. ابسولوت دریفت یک اثر ساده و صدالبته سرگرم‌کننده در سبک رانندگی است که استودیوی Noodlecake وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشته است. این عنوان که جهان فانتزی، هنری و نقاشی شده دارد، شما را به دریفت کشیدن با چند ماشین مختلف تشویق می‌کند. گیم‌پلی بازی شاید در نگاه نخست ساده به نظر برسد، اما به مرور با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوید که بی‌شک لحظه‌های سرگرم‌کننده و مهیجی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

بازی Rage 2 اپیک گیمز

لازم به ذکر است که هر دو بازی Rage 2 و Absolute Drift از روز پنج‌شنبه ۳۰ بهمن تا پنچ‌شنبه ۷ اسفند ماه (مصادف با ۱۸ تا ۲۵ فوریه)‌ به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شوند. توجه داشته باشید که در بازه‌ی مذکور با دریافت این عناوین، برای همیشه می‌توانید از تجربه‌ی آن‌ها روی پلتفرم رایانه‌ی شخصی خود لذت ببرید.

در دیگر خبرهای مرتبط با فروشگاه اپیک گیمز، چندی پیش صاحب این پلتفرم طی پیامی رسما اعلام کرد در پی همکاری با شماری از توسعه‌دهندگان و شرکت‌های ناشر، قصد دارد تا دوباره روند عرضه‌ی انحصاری برخی از عناوین رایانه‌ی شخصی را از سر بگیرد. همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز تا به امروز برای رقابت با پلتفرم پرمخاطب استیم از رویکردهای مختلفی همچون ارائه‌ی بازی‌های رایگان، اعمال تخفیف‌های وسوسه‌انگیز و از همه مهم‌تر، انتشار انحصاری بازی‌ها استفاده کرده است.

در حالی که این روش‌ها تا حد قابل توجهی تاثیرگذار بوده و نمی‌توان موفقیت سریع اپیک گیمز طی سال‌های اخیرا را انکار کرد، لیکن به نظر می‌رسد که برنامه‌های مالک این پلتفرم برای گسترش جامعه‌ی بازی به اتمام نرسیده و طبق جدیدترین گفته‌ها، تا دو سال آینده انحصاری‌های بیشتری نسبت به تمامی انحصاری‌هایی که تا به الان از فروشگاه اپیک منتشر شده، به این فروشگاه خواهند آمد. با همه‌ی این‌ها، هنوز جزئیات چندان زیادی در خصوص آثار انحصاری این پلتفرم در دسترس نیست، اما خبر خوب برای کاربران این است که اپیک گیمز قید انتشار عناوین انحصاری در پلتفرم خود را نزده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا