تخریب‌پذیری به نقشه‌ی جدید بازی PUBG اضافه می‌شود

سازندگان PUBG هنوز برنامه‌های زیادی برای این بازی دارند

نقشه‌ی جدید PUBG

شرکت PUBG Corp در آپدیت تازه‌ی عنوان پابجی یک نقشه‌ی جدید اضافه کرده است که برای اولین بار، تخریب‌پذیری ساختمان را در این بازی به ارمغان می‌آورد.

آپدیت نسخه‌ی ۶.۱ عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds که هم‌اکنون در سرورهای تست عمومی بازی قرار دارد، شامل یک نقشه‌ی جدید است. این نقشه Karakin نام دارد و شامل محیطی در ابعاد دو در دو کیلومتر می‌شود. محیط این نقشه را دشت‌های باز، مناطق صخره‌ای و روستاهای کوچک در بر گرفته است و یک سیستم تونل‌های زیرزمینی هم در دل خود دارد.

این نقشه با ظرفیت ۶۴ میزبان دارای تعدادی مکانیزم جدید در بازی خواهد بود. اولین مکانیک The Black Zone است که تیم سازنده قبل‌تر از آن رونمایی کرده بود، اما در نقشه‌ی Karakin برای اولین بار از آن استفاده می‌شود. مکانیک The Black Zone سیستم جدید محدود کردن نقشه برای بازیکنان باقی‌مانده است که دیگر به صورت کلاسیک نیست. به گفته‌ی سازندگان، هدف از این سیستم، کاهش کمپ کردن بازیکنان در داخل ساختمان‌‌ها و مناطق امن نقشه است. در توضیحات این آپدیت آمده است که اگر صدای آژیر شنیدید یا یک دایره‌ی بنفش در مینی‌مپ دیدید، بهتر است هر چه زودتر فرار کنید.

المان جدید دیگر، تخریب‌پذیری ساختمان‌هاست. در نقشه‌ی جدید PUBG ساختمان‌هایی وجود دارند که می‌توان به دیوارشان شلیک کرد و به دشمن آن سوی دیوار آسیب زد. یک سلاح جدید در این آپدیت قرار دارد که بمب‌های چسبنده شلیک می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید دیوار ساختمان‌ها را خراب کنید. در نقشه‌ی Karakin برخی لوت‌ها در مناطقی قرار دارند که دسترسی به آن‌ها تنها با تخریب موانع امکان‌پذیر است.

از دیگر محتواهای جدید آپدیت ۶.۱ می‌توان به یک گلایدر موتوری برای نقشه‌های Erangel و Miramar اشاره کرد که دو نفر ظرفیت دارد و در ابتدای هر مسابقه، ده تا از آن‌ها در نقشه قرار خواهد گرفت. حواس‌تان باشد که برای استفاده از این وسیله ابتدا باید سوخت مورد نیازش را پیدا کنید. توضیحات بیشتر درباره‌ی این آپدیت را می‌توانید در این صفحه مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا