برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اسپین-آف جدید PUBG در غرب وحشی جریان خواهد داشت

Project Cowboy در دست ساخت قرار دارد

اسپین-آف جدید PUBG در غرب وحشی جریان خواهد داشت ۰ ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید استودیوی PUBG

از آنجایی که هر چند ماه یک بار خبر ساخت یک بازی جدید بر اساس دنیای  PlayerUnknown’s Battleground می‌رسد، پیگیری تمامی بازی‌های در دست توسعه‌ی آن به شدت سخت شده است. اخیرا Krafton، شرکت مادر استودیوی PUBG از توسعه‌ی اسپین-آف جدید پابجی به نام Project Cowboy خبر داد. همان‌طور که از این اسم برمی‌آید، این بازی یک عنوان شوتر مستقل از دل دنیای PUBG است.

بر اساس این اعلامیه، پروژه‌ی گاوچران یک بازی شوتر جهان‌باز برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها خواهد بود و به صورت بین‌المللی توسط کرفتون (شرکت مالک استودیوهایی نظیر Bluehold و PUBG)، در دست توسعه قرار دارد. در حالی که این عنوان از حالت گاوچران در بازی پابجی الهام گرفته است، به صورت یک آی‌پی مستقل در حال ساخت است.

اگر برایتان سوال پیش آمده است که چرا کرفتون در حال ساخت پروژه‌ی گاوچران است، باید بدانید که این شرکت به علت درخواست‌های زیاد بازیکنان پابجی دست به این عمل زده است. بدون شک شرکت و استودیوی سازنده‌ی پروژه‌ی گاوچران بازار مناسبی برای این عنوان دیده‌اند که در حال حاضر در بازی اصلی وجود ندارد.

سوال بزرگی که وجود دارد این است که پروژه‌ی گاوچران دقیقا چه نوع بازی‌ای خواهد بود؟ اگر این بازی یک عنوان مستقل بتل رویال است، چرا به صورت یک بخش جدید به بازی پابجی اضافه نمی‌شود؟ عنوان «شوتر جهان‌باز» می‌تواند اشاره به یک بازی بتل رویال داشته باشد. هر چند احتمال اینکه این عنوان تجربه‌ای مشابه با بازی Red Dead Redemption ارائه دهد دور از انتظار نیست. مخصوصا که اخیرا اخباری مبنی بر تمرکز این شرکت روی یک عنوان داستان‌محور و تک‌نفره منتشر شده است.

با توجه به اینکه کرفتون در حال آزمایش عناوین مختلفی است می‌توان گفت که پروژه‌ی گاوچران هر چیزی می‌تواند باشد. چرا که یکی از عناوین در دست توسعه‌ی این شرکت،‌ شوتر تاکتیکی در دست توسعه به نام Thunder Tier One است و عنوان دیگر، یک بازی ترسناک سوم‌ شخص واقع در دنیای پابجی به نام The Callisto Protocol است.

به هر حال اگر کرفتون واقعا این بازی را به علت درخواست کاربران پابجی می‌سازد، پس باید مشابه حالت کاستوم باشد که در آن بازیکنان با اسلحه‌هایی مانند ریوالور، شاتگان و رایفل‌های ساده مقابل هم قرار می‌گیرند. در حال حاضر اطلاعات بیش‌تری از این عنوان در دسترس نیست و تنها باید منتظر اطلاعات تکمیلی این شرکت در آینده بود.  
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments