تریلر رویال پس چهارم PUBG Mobile با عنوان Temporal Warrior منتشر شد

به همراه جوایز رایگان

رویال پس چهارم بازی PUBG Mobile به تازگی شروع شده و به همین جهت سازندگان این عنوان موبایلی یک تریلر جدید با عنوان Temporal Warrior را منتشر کرده‌اند که اسکین‌های خاص این فصل را نشان می‌دهد.

بازی پابجی موبایل یکی از عناوین محبوب در سبک بتل رویال که مدتی است با رقیب بزرگی به نام Call of Duty: Mobile مواجه شده و سازندگان آن تلاش می‌کنند تا با ارائه محتوای بیشتر توجه کاربران را جلب کنند. با این حال اضافه کردن یک سیزن پس به نام Royale Pass یکی از همین افزوده‌ها بود که از مدت‌ها پیش به پابجی موبایل آورده شد تا بازیکنان برای دریافت جوایز مختلف بیشتر بازی کنند و ماموریت‌های خاص را انجام دهند. با این وجود جوایز ویژه این سیزن پس نیز درست به مانند تمامی نمونه‌های مشابه با پول واقعی خریداری شده و به آن نسخه Elite گفته می‌شود که هربار دنس‌ها و برخی اسکین‌های مختلف را برای بازیکنان باز می‌کند. این در حالی است که همچنان برخی اسکین‌های اسلحه و سایر جایزه‌های رایگان در این بازی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را با بالاتر بردن سطح دریافت کنید.

با این وجود شاید مهم‌ترین جایزه‌های این فصل، آیتم‌های لباس Chrono Cyborg باشند که در تصویر بالا می‌توانید آن را مشاهده کنید. این آیتم در همان ابتدای فصل به شما داده می‌شود و قاعدتا تا مدتی در تمامی مسابقات از هر ۱۰ بازیکن دارای سیزن پس، ۸ نفر همین لباس را بر تن خواهند داشت! علاوه بر آن نیز اسکین Chrono Cyborg سلاح AKM نیز در رویال پس این سیزن قرار دارد که با این لباس ست خواهد بود.

در کنار این جوایز نیز در طول این سیزن امتیازهای رایگان بسیاری را برای گرفتن آیتم‌های مختص به این ارز در منو Shop دریافت خواهید کرد. در کنار آن‌ها نیز یک اسکین پنیر مانند از خودرو UAZ و همچنین اسکین Footlong از سلاح Mini 14 را می‌توانید با پیشرفت در سیزن پس دریافت کنید. در آخر نیز با رسیدن به بیشترین Level می‌توانین آیتم‌های لباس بی‌نظیر Mecha Bruiser را دریافت کنید که در تریلر بالا نیز نشان داده شده است.

رویال پس چهارم بازی PUBG Mobile از روز گذشته شروع شده و هم‌اکنون در دسترس بازیکنان قرار دارد. دانلود بازی پابجی موبایل برای کاربران اندروید و iOS رایگان بوده و حتی می‌توانید نسخه موبایلی را در پلتفرم رایانه شخصی تجربه کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا