#مهسا_امینی

NBA 2K20 و Rise of the Tomb Raider در لیست بازی‌های رایگان ماه جولای PS Plus

همزمان با دهمین سالگرد تولد سرویس پلاس

بازی‌های رایگان ماه جولای پلی‌استیشن پلاس

شرکت سونی، رسما لیست بازی‌های رایگان ماه جولای سرویس پلی‌استیشن پلاس را اعلام کرد.

ده سال پیش در چنین روزهایی، سرویس پلی‌استیشن پلاس (Playstation Plus) رسما متولد شد. این سرویس با هدف ارائه‌ی یک سری خدمات مثل تجربه‌ی آنلاین بازی‌های چندنفره، دریافت بازی‌های رایگان به صورت ماهانه و همچنین برخورداری از یک سری تخفیفات ویژه، در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن قرار گرفت. حالا به دنبال تولد ۱۰ سالگی پلی‌استیشن پلاس، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی به صورت رسمی لیست بازی‌های رایگان ماه جولای این سرویس را اعلام کرد.

با اعلام سونی، مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس در ماه جولای می‌توانند به تجربه‌ی سه بازی، NBA 2K20، Rise of Tomb Raider و Erica بپردازند. لازم به ذکر است که این عناوین از تاریخ ۷ جولای (۱۷ تیر) تا ۳ آگوست (۱۳ مرداد) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین، شرکت سونی اعلام کرد که به مناسبت دهمین سالگرد تولد پلاس، تمامی دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 می‌توانند همین الان یک تم رایگان را دریافت و البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که این تم، در مدت محدودی در دسترس خواهد بود.

همچنین، این شرکت ژاپنی با انتشار یک توییت اعلام کرد که افرادی که اشتراک پلی‌‎استیشن پلاس ندارند، با آغاز ۴ جولای (۱۴ تیر) تا پایان ۵ جولای (۱۵ تیر)، می‌توانند به تجربه‌ی بازی‌های آنلاین چندنفره به صورت رایگان بپردازند.

ماه گذشته، سونی دو بازی Call of Duty: WW2 و همچنین Star Wars Battlefront 2 را به صورت رایگان در اختیار مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار داد. اگر از مشترکین این سرویس هستید و هنوز اقدام به دریافت این بازی‌ها نکردید، تا پایان امروز، ۲۹ ژوئن (۹ تیرماه) فرصت دارید تا این دو بازی را به لیست عناوین خودتان اضافه کنید و از فردا هم سه بازی مذکور را دریافت کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا