تصاویری از قسمت بعدی سریال Supergirl منتشر شد

قسمتی جذاب برای طرفداران این سریال

قسمت بعدی Supergirl

The CW تصاویر جدیدی از قسمت بعدی Supergirl منتشر کرده است.

همانطور که می‌دانید، پنجمین فصل سریال Supergirl از اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شده و تاکنون به صورت منظم روی شبکه‌ی تلویزیونی The CW در حال پخش است. همچنین صدمین قسمت این سریال هم هفته‌ی گذشته روی این شبکه تلویزیونی منتشر شد که اکنون به عنوان یکی از مهم‌ترین قسمت‌های این سریال به شمار می‌رود. این قسمت با نام It’s a Super Life، جریاناتی را نشان می‌دهد که در آن کارا زور-ال یا همان سوپرگرل به کمک Mister Mxyzptlk توانست در زمان سفر کند و سعی در بهبود رابطه خود و Lena Luthor داشته باشد.

جریانات قسمت صدم این سریال هنوز به پایان نرسیده و به تازگی شبکه‌ی The CW چند تصویر جدید از قسمت بعد Supergirl که با نام The Bodyguard شناخته می‌شود، منتشر کرده است.

طبق اطلاعاتی که شبکه‌ی The CW از این قسمت منتشر کرده، Lex (با هنرنمایی Jon Cryer) به سوپرگرل (Melissa Benoist) ماموریتی داده که باید از آندره (Julie Gonzalo) محافظت کند اما هدف Lex چیزی فراتر از نجات زندگی آندره است. در کنار این موضوع، لنا (Katie McGrath) با راهنمایی‌های Lex، پروژه‌ی Non Nocere را به جلو می‌برد. Gregory Smith این قسمت را کارگردانی می‌کند و Lindsay Sturman هم نویسندگی آن را بر عهده دارد.

لازم به ذکر است که جرمی جردن بازیگر نقش Winn Schott، چندی پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرد که علاقه‌ی زیادی به حضور بیشتر در این سریال دارد. شخصیت او در چند فصل اول Supergirl نقش بسیار مهم و کلیدی داشته، اما اکنون حضورش بسیار کم رنگ شده است. آخرین بازیگری جردن در به قسمت ۹۶ در یک صحنه‌ی کوتاه باز می‌گردد.

قسمت بعدی Supergirl در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ (مصادف با ۸ مارس ۲۰۲۰ میلادی) روی شبکه‌ی The CW پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا