بتای بازی Project Resistance در ماه مهر قابل دانلود خواهد بود

اطالاعاتی در خصوص کاراکتر‌ها و مکانیک‌های بازی معلوم شد

بتای بازی Project Resistance در ماه مهر قابل دانلود خواهد بود نیکان صبوری ۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
بتای بازی Project Resistance

کپکام در رویداد Tokyo Game Show 2019 از بازی Project Resistance رونمایی کرد. همچنین زمان ثبت نام و اجرای نسخه‌ی بتای این بازی مشخص شده است.

Capcom در رویداد Tokyo Game Show 2019 به صورت رسمی از عنوان فرعی Resident Evil با نام Project Resistance پرده برداری کرد. این بازی یک اثر چند نفره است که به شکل 4 در مقابل 1 خواهد بود. چهار بازیکن باید با همکاری یک دیگر از دست بازیکن تک نفره که با نام Mastermind شناخته می‌شود فرار کنند.

بازی Project Resistance در حومه‌های شهر راکون سیتی (Raccoon City) رخ می‌دهد. از نظر ساختار، بازی شباهت‌های زیادی به Friday the 13th و Dead by Daylight خواهد داشت. در عنوان Project Resistance چهار بازیکن برای بقای خود تلاش می‌کنند، آنها با همکاری یک دیگر باید از 3 مرحله عبور کرده و در نهایت از محل گیر افتاده فرار کنند. بازیکن پنچم کنترل شخصیتی با نام Mastermind را دارد و در تمام این سه مرحله، زامبی و تله‌هایی می‌گذارد تا مسیر حرکت چهار بازیکن را دشوار کند.

چهار بازیکن در قالب چهار شخصیت مختلف بازی می‌کنند. هر کدام از این کاراکتر‌ها توانایی و قابلیت‌های ویژه‌ای با توجه به کلاس‌هایشان دارند که در ادامه به توانایی‌های این کاراکتر‌ها خواهیم پرداخت.

والری (Valerie) در کلاس ساپورت است که مانند یک دکتر به افراد تیم کمک می‌کند. جنیوری (January) یک هکر است که می‌توانند دوربین‌های امنیتی را از کار بی‌اندازد، این دوربین‌ها توسط Mastermind کنترل می‌شود. تایرون کلاس تانک بازی است که می‌توانند با مشت دشمنانش را به زمین بزند. ساموئل یک حمله کننده است که می‌تواند از پیشروی دشمنان جلوگیری کند.

Mastermind فاقد دوربین سوم شخص است و بازیکن آن توانایی کنترل دوربین‌های مدار بسته را خواهد داشت که با آن می‌تواند دشمنان را دیده و زامبی‌ها و تله‌ها را با استراتژی مشخص کار بگذارد. این کاراکتر توانایی احضار شخصیت Mr. X Tyrant را دارد و می‌تواند آن را برای مدت  زمان مشخصی کنترل کند؛ در زمان کنترل زامبی و یا Mr. X، دوربین به شکل سوم شخص تغییر پیدا می‌کند. تایرنت دارای توانایی‌هایی مانند مشت زدن، گرفتن و تکل را دارد و بعد از پایان زمان به عقب رفته و دوربین را به حالت قبلی برخواهد گشت.

بازی Project Resistance توسط انجین RE ساخته شده که نظیر آن را در بازی‌های Resident Evil 7، Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 دیده بودیم.

نام نویسی برای نسخه‌ی بتای بازی Project Resistance بین 21 تا 28 شهریور 1398 انجام می‌شود و بازی بین تاریخ‌های 12 تا 15 مهر ماه قابل اجرا خواهد بود. کپکام بازی را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا