1%
  • 0/10

فصل ششم فرار از زندان بدون مایکل و لینکلن ساخته می‌شود

استودیوها دست بردار نیستند!

فصل ششم فرار از زندان بدون مایکل و لینکلن ساخته می‌شود ۱ ۱۲ آبان ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل ششم فرار از زندان

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، فصل ششم فرار از زندان احتمالاً بدون بازیگران محبوبش جلوی دوربین خواهد رفت.

سریال Prison Break یکی از آثار محبوبی است که از طریق شبکه فاکس روی آنتن رفت و درباره دو برادر به نام‌های مایکل و لینکلن است. لینکلن علیرغم بیگناهی به زندان افتاده و مایکل که نمی‌تواند چنین اتفاقی را تحمل کند، تصمیم می‌گیرد نقشه‌ای برای فرار برادرش بچیند. در همین راستا هم مرتکب یک جرم شده و وارد زندان می‌شود.

سریال فرار از زندان در قالب چهار فصل بین آگوست ۲۰۰۵ الی مه ۲۰۰۹ پخش شد. چند روز بعد هم یک فیلم تلویزیونی به نام The Final Break روی آنتن رفت تا خطوط داستانی باقی مانده را به سرانجام رسانده و به تمامی سوالات پاسخ دهد. از آنجایی که فرار از زندان به محبوبیت بسیار بالایی دست یافته بود، فصل پنجمش ساخته و در سال ۲۰۱۷ پخش شد. البته قسمت‌های جدید به هیچ وجه از لحاظ کیفیت و از لحاظ بازدید نتوانستند به پای قسمت‌های فصل یک الی چهار برسند.

طبق گزارش Deadline، احتمال ساخت فصل ششم فرار از زندان وجود دارد. پروژه در روزهای ابتدایی بوده و فعلاً قراردادی با هیچ بازیگری به امضا نرسیده اما بازگشت دومینیک پورسل (Dominic Purcell) و ونتورث میلر (Wentworth Miller) بعید بنظر رسیده و فصل جدید بدون آن‌ها جلوی دوربین خواهد رفت. در ضمن، الجین جیمز (Elgin James) فعلاً بعنوان شورانر در تیم تولید حضور دارد. در پرونده هنری او، آثار متعددی مانند سریال The Outlaws دیده می‌شود.

از دیگر دست اندرکاران می‌توان پال شیورینگ (Paul Scheuring) را نام برد که خالق اصلی سریال Prison Break محسوب می‌شود. به این نام باید مت اولمستد (Matt Olmstead)، مارتی آدلستاین (Marty Adelstein) و نیل موریتز (Neal Moritz) را اضافه کرد که بعنوان تهیه کنندگان اجرایی روی روند ساخت نظارت خواهند داشت.

فصل ششم سریال Prison Break برای سرویس استریم Hulu در دست ساخت قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments