1%
  • 0/10

محتویات جدید برای بازی Prince of Persia: The Lost Crown منتشر می‌شود

پشتیبانی از آن ادامه دارد

محتویات جدید برای بازی Prince of Persia: The Lost Crown منتشر می‌شود ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
برای بازی Prince of Persia: The Lost Crown

به گفته سازندگان بازی، تیم توسعه دهنده برنامه دارد محتویات جدید برای بازی Prince of Persia: The Lost Crown عرضه کند.

عرضه جدیدترین نسخه از مجموعه محبوب Prince of Persia اگرچه براساس آمار ارائه شده از نظر فروش و عملکرد تجاری با شروع فوق‌العاده‌ای همراه نشد اما این اثر دو بعدی مترویدوانیا اکشن پلتفرمر با تحسین فراوانی از سوی منتقدان و افراد دیگری که به تجربه آن پرداختند همراه شده و این استقبال کیفی صورت گرفته، امری است که شرکت یوبیسافت نیز متوجه آن بوده است.

این کمپانی به تازگی در شبکه اجتماعی ایکس و یا همان توییتر سابق پیام ویدئویی از سوی مونی رادی (Mouni Radi) کارگردان عنوان The Lost Crown از استودیو یوبیسافت مونپولیه (Ubisoft Montpellier) به اشتراک گذاشت. در این ویدئو رادی پس از قدرانی از طرفداران و مخاطبین به منظور پشتیبانی از بازی و تحسین آن، اعلام کرد تیم توسعه دهنده قصد دارد محتویات جدید برای بازی Prince of Persia: The Lost Crown عرضه کند. این محتوای جدید شامل حالت‌های بازی جدید از طریق چندین به‌روزرسانی در طول چندین ماه خواهند بود. اولین مورد از این به‌روزرسانی‌ها به زودی منتشر می‌شود:

“از تمامی علاقه و محبتی که نشان دادید ممنون هستیم. این برای ما به اندازه کل دنیا ارزش دارد که می‌بینیم شما به اندازه ما از تجربه بازی لذت می‌برید. به همین خاطر من بسیار خوشحالم که اعلام کنم کار ما هنوز با بازی به اتمام نرسیده است. ما برنامه‌های بسیار جالبی برای ماه‌های پیش‌رو داریم. این برنامه‌ها شامل به‌روزرسانی‌های رایگان و اضافه کردن محتوای بیشتر و حالت‌های بازی جدید است. حالت‌هایی که طی که آن می‌توانید مورد چالش قرار گرفته، به جستجو پرداخته و از بازی لذت ببرید. اولین مورد آن به زودی عرضه می‌شود.”

عنوان مذکور برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments