1%
  • 0/10

بسته الحاقی داستانی بازی Prince of Persia The Lost Crown معرفی شد

به همراه محتواهای جدید

بسته الحاقی داستانی بازی Prince of Persia The Lost Crown معرفی شد ۰ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی Prince of Persia

یوبیسافت ساعاتی پیش از محتواهای جدید و بسته الحاقی داستانی بازی Prince of Persia The Lost Crown پرده برداشت.

پس از تایید انتشار محتواهی رایگان و حالت‌های جدید برای بازی جدید شاهزاده پارسی، این بار شرکت یوبیسافت از نقشه راه بازی برای سال جاری میلادی رونمایی کرده که شامل سه آپدیت و یک بسته الحاقی داستان محور شده و قرار است محتواهای جدیدی را به بازی اضافه کند.

اولین آپدیت بازی تحت عنوان Warrior’s Path شناخته می‌شود که در تاریخ ۲۰ مارس پیش‌رو (یکم فروردین ماه) به طور رایگان عرضه خواهد شد. این به‌روزرسانی شامل حالت‌های اسپیدران و Permadeath می‌شود که در کنار آن‌ها، یک سری لباس‌های تازه برای شخصیت اصلی بازی یعنی سارگون نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

بعد از آپدیت فوق، نوبت به به‌روزرسانی بعدی بازی یعنی Boss Attack می‌رسد که جدا از لباس‌های تازه، حالت Boss Rush را به بازی اضافه می‌کند. این آپدیت برای عرضه در بهار پیش‌رو برنامه‌ریزی شده است. از طرفی، آپدیت Divine Trials نیز برای عرضه در تابستان سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه‌ریزی شده که چالش‌های مبارزه‌ها، پرش از سکو، پازل جدید، لباس‌ها و طلسم‌های تازه‌ای را در خود جا داده است.

در نهایت، نوبت به بسته الحاقی بازی جدید شاهزاده پارسی می‌رسد که شرکت یوبیسافت هنوز جزئیاتی از آن ارائه نکرده است. با این حال، این دی‌ال‌سی در سال جاری میلادی برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد و برای تجربه باید آن را به صورت جداگانه خریداری کنید. گفته شده که طی ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری درباره این بسته الحاقی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی Prince of Persia The Lost Crown در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. شما همین حالا می‌توانید نسخه دموی بازی را به صورت رایگان روی پلتفرم‌های نامبرده تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments