تاخیر مجدد در انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake

برای ملاقات دوباره با شاهزاده باید بیشتر منتظر بمانیم

تاخیر مجدد در انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake عرفان بدری ۰ ۰۸ آبان ۱۴۰۰ اخبار بازی
انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake

شرکت Ubisoft اخیرا در جدیدترین گزارش مالی خود خبر از تاخیر مجدد در انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake داده است. این کمپانی همچنین اعلام کرد که بازی Tom Clancy’s The Division Heartland نیز دیرتر از زمان اعلام شده‌ی قبلی در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.

حدود ۱۱ سال از انتشار آخرین نسخه از مجموعه بازی‌های محبوب و پرطرفدار شاهزاده‌ی پارسی یعنی Prince of Persia: The Forgotten Sands می‌گذرد. از آن زمان تا حالا این سری در کنار مجموعه‌های دیگری از جمله Splinter Cell به یک خواب طولانی فرو رفته است. سال‌ها بود که شایعاتی در رابطه با ساخت نسخه‌ی جدید، ریبوت و یا حتی بازسازی نسخه‌های قدیمی Prince of Persia منتشر می‌شد، تا این که نهایتا در رویداد Ubisoft Forward 2020 شرکت Ubisoft از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی شاهزاده‌ی پارسی: شن‌های زمان با نام Prince of Persia: The Sands of Time Remake رونمایی کرد. این عنوان مورد انتظار که توسط دو تا از شعبه‌های هندی شرکت Ubisoft یعنی استودیوهای Ubisoft Mumbai و Ubisoft Pune در حال توسعه است، ابتدا قرار بود تا در ژانویه ۲۰۲۱ عرضه شود، اما انتقادات بازیکن‌ها نسبت به گرافیک آن باعث شد تا توسعه‌دهندگان تصمیم به ایجاد یکسری تغییر اساسی در بازی بگیرند.

نهایتا بازی تا مارس سال میلادی جاری تاخیر خورد، اما گفته شد با این که روند ساخت بازی به خوبی پیش می‌رود، سازندگان باز هم به زمان بیشتری برای کامل کردن آن احتیاج دارند، بنابراین انتشار  Prince of Persia: The Sands of Time Remake تا سه ماه اول سال ۲۰۲۲ عقب افتاد. طبق آخرین اطلاعاتی که داشتیم Ubisoft همچنان قصد داشت تا این عنوان را در سال مالی جاری یعنی تا قبل از آوریل ۲۰۲۲ منتشر کند، اما اخیرا در گزارش مالی جدید این شرکت آمده که انتشار  Prince of Persia: The Sands of Time Remake به سال مالی بعدی موکول شده است.

در این گزارش مالی آمده است که Prince of Persia: The Sands of Time Remake این بار قرار است تا در سال مالی ۲۳-۲۰۲۲ منتشر شود که این یعنی در بازه‌ی زمانی آوریل ۲۰۲۲ تا مارس ۲۰۲۳ می‌توانیم انتظار در دسترس قرار گرفتن بازی را داشته باشیم.

همچنین توسعه‌دهندگان بازی نیز در توئیتر بیانیه‌ای را منتشر کردند و ضمن تشکر از حمایت‌ها و شکیبایی طرفداران، به آن‌ها این اطمینان را دادند که روند ساخت بازی به خوبی پیش می‌رود. شما در زیر می‌توانید این بیانیه را بخوانید:

سلام به طرفداران شاهزاده‌ی پارسی!

می‌خواهیم یک لحظه از وقت شما را بگیریم تا به شما این اطمینان را دهیم که توسعه‌ی Prince of Persia: The Sands of Time Remake هنوز در حال انجام است و باانگیزه و بر اساس بازخوردهای شما پیش می‌رود. 

ما در آینده شما را از پیشرفت‌های بازی مطلع خواهیم کرد و اکنون می‌خواهیم از همه‌ی شما به خاطر حمایت‌های بی‌دریغ و شکیبایی‌تان تشکر کنیم.

انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake و The Division Heartland

به جز اعلام سومین تاخیر در انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake، شرکت Ubisoft از عقب افتادن عرضه‌ی بازی مورد انتظار Tom Clancy’s The Division Heartland نیز خبر داد، این بازی هم پیش از این قرار بود تا پایان سال مالی جاری منتشر شود، اما اکنون انتشار آن هم به بازه‌ی زمانی آوریل ۲۰۲۲ تا مارس ۲۰۲۳ موکول شده است. هنوز دلیلی برای این تاخیر اعلام نشده، اما احتمالا محدودیت‌های همه‌گیری کرونا باعث این تاخیر شده است. استودیوی Ubisoft Massive پیش از این از تاخیر در انتشار محتوای جدید بازی The Division 2 نیز خبر داده بود.

شرکت Ubisoft در سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ی شلوغ و متنوعی را برای انتشار بازی‌ها دارد. پیش از این بازی +Rocksmith تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورده بود تا توسعه‌دهندگان بتوانند از بازخوردهای طرفداران در نسخه‌ی بتای آن استفاده کنند. انتظار می‌رود تا بازی‌های Avatar: Frontiers of Pandora و عنوان انحصاری این شرکت برای کنسول نینتندو سوییچ یعنی Mario + Rabbids: Sparks of Hope نیز تا پایان سال ۲۰۲۲ در دسترس قرار بگیرد. همچنین گفته توسعه‌ی بازی Skull & Bones نیز توسط استودیوی Ubisoft Singapore به خوبی پیش می‌رود و احتمالا شاهد انتشار آن نیز در سال میلادی آینده باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا