1%
  • 0/10

شایعه: یوبی‌سافت مشغول ساخت ریبوت Prince of Persia است

همزمان با بازسازی Sands of Time

شایعه: یوبی‌سافت مشغول ساخت ریبوت Prince of Persia است ۰ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
ریبوت Prince of Persia

یک شایعه می‌گوید که یوبی‌سافت علاوه بر ساخت بازسازی بازی Sands of Time، مشغول تولید ریبوت Prince of Persia هم هست تا دوباره این مجموعه‌ی قدیمی و محبوب را زنده کند.

یوبی‌سافت چند ماه پیش در جریان رویداد آنلاین خود خبر از بازسازی عنوان کلاسیک Prince of Persia: Sands of Time داد. با وجود واکنش‌های منفی بسیار نسبت به کیفیت این بازسازی براساس تریلرها، طرفداران شاهزاده‌ی پارسی حداقل خوشحال بودند که یوبی‌سافت بعد از حدود یک دهه دوباره به سراغ این فرنچایز محبوب خود رفته و شاید برنامه‌های بزرگ‌تری هم برای آینده‌ی آن داشته باشد. ریمیک Sands of Time تاکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان معرفی شده و شاید نسخه‌ی نسل نهمی آن هم عرضه شود. حال شایعه‌ای از طرف یکی از افشاکنندگان قابل‌اطمینان پخش شده که امید طرفداران به ساخت دنباله‌ی Prince of Persia را بالا می‌برد.

این اینسایدر هندی‌ به نام Lazy Assassin، سه ماه قبل از آنکه شرکت فرانسوی از بازسازی Sand of Time رونمایی کند، خبر از ساخت آن داده بود. طبق شایعات جدید، یوبی‌سافت در حال کار روی یک بازی کاملا جدید از مجموعه‌ی شاهزاده‌ی پارسی است که قرار نیست یک ریمیک باشد و کل مجموعه را ریبوت خواهد کرد. وسعت و گرافیک به‌روز از ویژگی‌های این بازی ذکر شده اما نباید فعلا منتظر معرفی رسمی آن باشیم. طبق گفته‌ی این افشاگر، خبری از عرضه‌ی بازی حداقل تا سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ نیست.

کمبود اطلاعات رسمی مبنی بر صحت شایعه‌ی ریبوت Prince of Persia راهی برایمان نمی‌گذارند جز اینکه صبر پیشه کنیم. فرنچایز شاهزاده‌ی پارسی یکی از ارزشمندترین دارایی‌های یوبی‌سافت است و اقدام این شرکت برای بازسازی یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های آن، احتمال وجود برنامه‌ی بزرگ‌تر برای پایه‌گذاری عصر جدید PoP در نسل نهم کنسول‌ها را بالا می‌برد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments