تاریخ انتشار بازی Predator: Hunting Grounds مشخص شد

چندماه تا بازگشت Predator

تاریخ انتشار بازی Predator: Hunting Grounds

در جریان State of Play، رسما تاریخ انتشار بازی Predator: Hunting Grounds اعلام شد.

چندماه قبل، در جریان استریم قبلی State of Play شرکت سونی، به صورت رسمی از بازی Predator: Hunting Grounds رونمایی شد. این بازی توسط استودیو ایل‌فونیک (IllFonic) دردست توسعه قرار دارد. از بازی‌های ساخته شده توسط این استودیو می‌توان از Friday the 13th: The Game نام برد.

حالا در استریم جدید State of Play، همانطور که انتظار می‌رفت تاریخ انتشار بازی Predator: Hunting Grounds مشخص شد. این اثر در تاریخ ۲۴ آپریل ۲۰۲۰ (۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است، کسانی که Predator: Hunting Grounds را پیش خرید کنند می‌توانند به یک لباس مخصوص برای پردیتور و همچنین اسلحه معروف Ole Painless که برگرفته از فیلم‌های Predator است، دسترسی پیدا کنند.

در بازی، شما باید یکی از سه کلاس Hunter، Berserker و Scout را برای پیش روی در بازی انتخاب کنید. در کلاس Hunter شما دارای اسلحه‌های متعادلی هستید که در هر شرایط و با هر سبک بازی می‌توانید از آنها به اندازه معمول بهره ببرید. کلاس Berserker در بازی مثل یک تانک عمل می‌کند و بیشترین تمرکز در این کلاس بر روی قدرت Predator است. کلاس Scout هم به کاراکتر شما سرعت و انرژی زیادی می‌بخشد. لازم به ذکر است که هر کدام از این کلاس‌ها، لباس و زره‌های منحصر به خودشان را دارند.

Predator، یکی از شخصیت‌های معروف ژانر وحشت محسوب می‌شود که قطعا فیلم‌های آن دل بسیاری از مخاطبان را از ترس لرزانده است. بازی‌های زیادی هم از این کاراکتر منتشر شده است و حتی گاهی شاهد این بودیم که Predator به عنوان شخصیت مهمان در بازی‌هایی مثل Mortal Kombat X حضور پیدا کرده است. متاسفانه باید بگوییم که هیچ کدام از این بازی‌ها نتوانسته‌اند بازخورد خوبی از سوی گیمرها و منتقدین بدست آورند و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که بالاخره Predator: Hunting Grounds می‌تواند یک بازی در سطح یا نزدیک به فیلم‌های این کاراکتر شود یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا