برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

تبدیل شدن کیلیان مورفی به ابرشرور فیلم چهار شگفت انگیز در پوستری فن مید

جان گرفتن شایعه‌ای جذاب!!

تبدیل شدن کیلیان مورفی به ابرشرور فیلم چهار شگفت انگیز در پوستری فن مید ۳۴ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ابرشرور فیلم چهار شگفت انگیز

با اینکه هنوز چیزی رسمی نشده، اما طرفداری بااستعداد به‌تازگی در پوستری جذاب، کیلیان مورفی (Cillian Murphy) را به ابرشرور فیلم چهار شگفت انگیز تبدیل کرده است.

به‌دنبال انتشار اولین پوستر رسمی و رونمایی از بازیگران نقش‌های اصلی اولین خانواده مارول آن هم بعد از چهار سال انتظار، شایعات بی‌شماری توسط افشاگران مطرح شده که اکثرا در رابطه با ابرشرور فیلم چهار شگفت انگیز است. طبق گزارش غیررسمی جف اسنایدر (Jeff Snieder)، افشاگر قابل اعتماد صنعت سینما، گالاکتوس آنتاگونیست اصلی فیلم است اما ویکتور وان دووم هم قرار است حضوری کوتاه در سکانس پایانی داشته باشد. به‌گفته او، استودیو مارول هنوز بازیگر دووم را پیدا کرده اما یکی از گزینه‌های احتمالی آقای کلیان مورفی است.

شاید در حال حاضر این ادعا توسط منابع خبری رسمی تایید نشده باشد، اما طرفداری بااستعداد در پوستری جذاب، کیلیان مورفی را به ابرشرور فیلم چهار شگفت انگیز تبدیل کرده است.

این ستاره مشهور و دوست داشتنی سال گذشته در مصاحبه با آقای جاش هوروویتز (Josh Horowitz)، میزبان پادکست Happy Sad Confused، در پاسخ به این سوال که آیا به ایفای نقش دکتر دووم در دنیای سینمایی مارول فکر کرده یا نه، گفت ملاک فیلمنامه است.

بله، فکر کردم. در کل چیزی که همیشه برای اولویت داشته فیلمنامه است. من نقش خاصی در ذهن ندارم، اگر کسی فیلمنامه‌ بفرستد من آن را می‌خوانم و بعد درباره‌ خوب یا بد بودنش تصمیم می‌گیرم. بنابراین هیچوقت معلوم نمی‌شود که چه اتفاقی می‌افتد.

آیا انتخاب شدن کیلیان مورفی برای نقش دکتر دووم ممکن است؟

استودیو مارول همواره سعی داشته بازیگرانی را انتخاب کند که پیشینه مشترکی با شخصیت مدنظر داشته باشند. بنابراین اگر آنها قصد معرفی دکتر دوم به دنیای سینمایی مارول را داشته باشند، شخصی مثل کیلیان مورفی نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد چون دکتر دوم اصالتا شخصیتی رومی است در حالی که کیلیان اهل ایرلند است. از طرف دیگر متقاعد کردن او برای پیوستن به MCU مستلزم داشتن فیلمنامه بسیار قوی است و تیمی ماهر است. البته همانطور که کیلیان در مصاحبه گفته، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد، چون هیچکس انتظار نداشت بازیگر مطرح و بااستعدادی مانند کریستین بیل (Christian Bale) بخواهد در فیلم Thor: Love and Thunder به ایفای نقش گور بپردازد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four در تاریخ ۲۵ جولای سال ۲۰۲۵ (۳ مرداد سال ۱۴۰۴) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments